• Popis

POPIS USADLOSTI

Baccetti je čarovné rodinné agroturizmo, ktoré vedú a o ktoré sa s láskou starajú srdečné sestry Beatrice a Francesca. Pôvod tejto rodinnej usadlosti, ktorá sa nachádza medzi mestami Florencia a Siena v prekrásnej oblasti Chianti len približne 18km od Florencie, siaha až do 14. storočia. Usadlosť sa nachádza v krásnom panoramatickom prostredí obklopenom vinicami a olivovými hájmi. Nádherné okolie a blízkosť historických miest robia z usadlosti ideálne miesto v srdci Chianti pre všetkých, ktorí túžia prebádať tento región. Panoramatický bazén s výhľadom na okolité kopce s vinicami (v prevádzke od mája do septembra) a relaxačná masáž vám poskytnú dokonalý relax po dni strávenom objavovaním kultúrnych a historických krás Toskánska. Autentickým zážitkom je aj tradičná škola varenia, degustačné menu na terase usadlosti či ochutnávka vín a olivového oleja rodinnej výroby. Free wifi, detské ihrisko, hry pre deti, gril, požičovňa bicyklov, golfové odpalisko či tenisové kurty, v blízkosti usadlosti – do 3 km jazda na koni a do 20 minút jazdy autom nájdete historický golfový klub Ugolino či 9-jamkové ihrisko Montelupo. Rodinná atmosféra, fantastický servis…ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú zažiť autentickú toskánsku atmosféru!

 

POPIS APARTMÁNOV

V usadlosti nájdete útulné izby s tradičnými drevenými stropmi zariadené vo svetlých prírodných odtieňoch, ktoré sú vhodné pre dvojice, rodiny, ale aj väčšie skupiny. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, vybavené sú klimatizáciou, sušičom na vlasy, osuškami/uterákmi, TV, WIFI pripojením, telefónom, trezorom a minibarom. Je možné priobjednať si detskú postieľku (bez poplatku).

 

Izba 1 (16 m2) – menšia útulná izba pre 2 osoby s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovým kútom, vybavená klimatizáciou, sušičom na vlasy, TV, free WIFI, telefónom, trezorom a minibarom, samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba 2 (18-22 m2) – príjemná izba pre 2 osoby, zariadená v osobitnom štýle, každá so zaujímavým detailom, moderná kúpeľňa so sprchovým kútom, manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, vybavená klimatizáciou, sušičom na vlasy, TV, free WIFI, telefónom, chladničkou, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba 3 (22-30 m2) – priestranná izba pre 3 osoby s manželskou posteľou a prístelkou (140x 190 cm), vybavená klimatizáciou, sušičom na vlasy, TV, free WIFI, telefónom, chladničkou, trezorom a minibarom, moderná kúpeľňa so sprchovým kútom a samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy.

Izba 4 (30-40 m2) – pre všetkých, ktorí túžia po veľkorysom priestore pre seba a svoju rodinu. Obývacia časť s pohodlnou sofa bed pre 2 osoby (160x 190 cm), priestranná spálňa s manželskou posteľou, moderná kúpeľňa so sprchovým kútom, izba vybavená klimatizáciou, sušičom na vlasy, TV, free WIFI, telefónom, chladničkou, trezorom a minibarom a samozrejmosťou sú aj osušky a fén na vlasy.

Izba 5 (40 m2) – perfektné riešenie pre rodiny alebo dva páry – suita s 2 priestrannými spálňami s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, vybavená klimatizáciou, fén na vlasy, TV, free WIFI, telefónom, chladničkou, trezorom, minibarom. Samozrejmosťou sú aj osušky a fén na vlasy. Izby sa nachádzajú na prízemí s priamym prístupom do krásnej záhrady. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky a fén na vlasy.

 

Služby:

 • panoramatický bazén s lehátkami a miestom na slnenie (6 x 12 m, bazén je v prevádzke od konca mája do konca septembra)
 • pohodlné kreslá a lehátka na relax v panoramatickej záhrade
 • tenisový kurt
 • golfové odpalisko
 • Free wifi
 • detské ihrisko
 • gril
 • možnosť požičania bicyklov ( za poplatok )
 • možnosť degustácie vín a olivových olejov vlastnej výroby ( za poplatok )
 • škola varenia ( za poplatok )
 • relaxačné masáže ( za poplatok )
 • malé fitness centrum
 • degustačná večera (za poplatok)
 • domáce zvieratá sú vítané (za poplatok 5€/deň pobytu)
 • bezplatné parkovisko
 • trattoria otvorená počas obedov a večerí
 • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
 • baby-sitting na požiadanie (za poplatok)

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

 

Cena apartmánov zahŕňa: denné upratovanie, raňajky, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako tenis, stolný tenis, fitness, bazén, free wifi a parkovanie.

Cena apartmánov nezahŕňa: miestnu daň – 1,50€ / osoba nad 14 rokov / noc.

 

Usadlosť je v prevádzke od 1.marca do 10.novembra

Usadlosť akceptuje aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check in: 14.00 – 22.00 hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check out: do 11.00 hod.