• Popis

POPIS USADLOSTI

Len 2km od historického centra mestečka Panzano in Chianti medzi olivovníkmi, vinohradmi a lesmi leží čarovné agroturismo s vyše 800-ročnou históriou. Vitajte u vychýrených kuchárok a hostiteliek Giulietty a Anny, u ktorých sa budete cítiť naozaj ako doma! Giulietta a Anna sú, ako pravé Talianky, vášnivé vo všetkom, čo robia a určite vás rodinná atmosféra ich usadlosti dostane! Apartmány v tradičnom toskánskom štýle, panoramatický bazén obklopený zeleňou a božským kľudom, free WIFI, veľmi príjemné autentické prostredie, možnosť školy varenia s Giuliettou a Annou priamo v ich kuchyni podľa starých rodinných receptov, výborné raňajky, pokojné prostredie!
*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta (1,3km)

 

POPIS APARTMÁNOV

V agroturizme sa nachádza 6 priestranných rustikálnych apartmánov a 1 samostatná vilka, spolu pre maximálne 20 osôb. Izby sú zariadené v príjemných prírodných odtieňoch, so starožitným nábytkom, drevenými trámami na stopoch a terakotovou podlahou. Štandardným vybavením izieb je klimatizácia, free wifi, chladnička, osušky a fén na vlasy.

 

Izba 1 – menšia izba pre 2 osoby s manželskou posteľou, 21m2, kúpeľňa so sprchovým kútom, osuškami a fénom na vlasy, klimatizácia, free Wifi, chladnička a sieťky proti hmyzu, vchod je zo záhrady a izba sa nachádza na prízemí. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 2 – priestranná izba pre 2 osoby (25m2) s manželskou posteľou a kuchynským kútom a chladničkou, kúpeľňa so sprchovým kútom, osuškami a fénom na vlasy, klimatizácia a sieťky proti hmyzu. Izba sa nachádza na prízemí a má vlastnú terasku pod ružovou pergolou so záhradným sedením. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm). Táto izba má slabšie wifi pripojenie.

Izba 3 – priestranná izba pre 2 osoby (25m2) s manželskou posteľou , kúpeľňa so sprchovým kútom, osuškami a fénom na vlasy, free Wifi, klimatizácia, chladnička a sieťky proti hmyzu. Izba sa nachádza na poschodí v hlavnej budove a ponúka krásne výhľady do údolia. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 4 – priestranná izba pre 2 osoby (25m2) s manželskou posteľou , kúpeľňa so sprchovým kútom, osuškami a fénom na vlasy, free Wifi, klimatizácia, chladnička a sieťky proti hmyzu. Izba sa nachádza na poschodí v hlavnej budove a ponúka krásne výhľady do údolia. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 5 – menšia izba pre 2 osoby (22 m2) s manželskou posteľou, free Wifi, klimatizácia, chladnička a sieťky proti hmyzu, kúpeľňa so sprchovým kútom, osuškami a fénom na vlasy. Izba sa nachádza na poschodí v hlavnej budove a ponúka výhľady do záhrady. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 6 – dvojpodlažná suita pre 2-4 osoby, 26 m2, priestranná spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 1 osobu (90 x 180 cm), kúpeľňa so sprchovým kútom, samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, klimatizácia, chladnička, free Wifi a sieťky proti hmyzu. Suita má vlastnú terasu so záhradným sedením. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm).

Izba 7 – samostatný apartmán pre 2-4 osoby v malej kamennej vilke s vlastnou terasou, záhradným sedením a grilom, spálňa s manželskou posteľou spojená s kuchynkou a obývacou izbou, plnevybavená kuchynka, obývacia izba s rozkladacím gaučom pre 2 osoby (160 x 190cm) , kúpeľňa so sprchovým kútom, osušky a fén na vlasy, klimatizácia, chladnička, sieťky proti hmyzu. Možnosť pridať jednu prístelku (90 x 180 cm). Tento apartmán má slabšie wifi pripojenie. Apartmán je vhodný pre 2 dospelé osoby a 2 deti.

 

Služby:

  • panoramatický bazén s lehátkami a slnečníkmi (6 x 10m, bazén je v prevádzke od mája do konca septembra)
  • domáce zvieratá sú vítané (za poplatok 5,00€/deň pobytu)
  • detské postieľky a stoličky na požiadanie ( zdarma )
  • škola varenia s Giuliettou spojená s degustáciou vín (za poplatok)
  • free WIFI
  • parkovanie ( zdarma )
  • klimatizácia
  • možnosť objednať si obedy/večere

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

 

Cena apartmánov zahŕňa: raňajky, denné upratovanie, výmenu bielizne (1x týždenne), vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free wifi a parkovanie.

 

Cena apartmánov nezahŕňa: miestnu daň – 1,00€ / osoba nad 14 rokov / noc, v prípade záujmu denná výmena uterákov a bielizne – 12€/deň.

 

Usadlosť je v prevádzke od marca do začiatku novembra.

Usadlosť akceptuje pobyt na min. 2 noci

 

Check in: 14.30 – 19.00 hod. (po 19.00 hod. po dohode, check in po 20.00 hod. – poplatok 30€/izba)

Check out: do 10.00 hod.