• Popis

POPIS USADLOSTI

Rázovitú kamennú usadlosť – agroturizmo Panzano nájdete na malebnom toskánskom vidieku, len na skok od mestečka Panzano in Chianti, na polceste medzi Florenciou a Sienou. Rodinné agroturizmo sa nachádza na idylickom mieste ponorené do viníc a olivových hájov, ponúka nezabudnuteľné výhľady na okolitú panorámu. Vila je obklopená krásnou záhradou s panoramatickým bazénom a príjemným miestom na relax, v záhrade tiež nájdete altánok s grilom a záhradným sedením. Agroturizmo má vlastnú bio produkciu vína a extra panenského olivového oleja, všetci hostia sú srdečne vítaní na prehliadke rodinného vinárstva spojenej s ochutnávkou rodinnej výroby. Toto čarovné miesto je vhodné na romantické chvíle vo dvojici, pre rodiny s deťmi, ale aj na usporiadanie svadieb.
(Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta.)

 

POPIS APARTMÁNOV

Agroturizmo ponúka 5 rustikálnych self-catering apartmánov s typickými kamennými stenami, terakotovými podlahami či stropmi s mohutnými drevenými trámami. Apartmány sú priestranné, zariadené starožitným vidieckym nábytkom, útulný pocit domova vyvolávajú aj príjemné teplé odtiene, ktoré boli vo všetkých apartmánoch použité. Ponúkajú plnevybavenú kuchyňu, internetové pripojenie, trezor a samozrejmosťou sú osušky či fén na vlasy. Každý apartmán má súkromnú terasu s príjemným záhradným sedením a krásnym výhľadom na toskánsku krajinu.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Apartmán 1 – Apartmán pre 4 osoby, 200m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x kúpeľňa ( 1 x kúpeľňa so sprchovým kútom, 1 x kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom ), plnevybavenú kuchyňu, umývačku riadu, jedáleň, priestrannú obývaciu izbu s krbom, bezpečnostný trezor, TV, SAT, CD a DVD prehrávač, free WIFI a miestnosť na relax. Samozrejmosťou sú osušky, fén na vlasy a sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 2 – Apartmán pre 6 osôb, 250m2, 3 x spálňa s manželskou posteľou (z toho 2 x spálňa s možnosťou oddeliť postele), 3 x kúpeľňa so sprchovým kútom, samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, plnevybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedáleň, obývaciu miestnosť s krbom, bezpečnostný trezor, free WIFI, TV SAT, CD ,DVD prehrávač, stropné ventilátory a sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prvom poschodí a ponúka krásne výhľady na okolité kopce Chianti.

Apartmán 3 – Apartmán pre 4 osoby, 95m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou ( 1 x spálňa s možnosťou oddeliť postele ), 2 x kúpeľňa ( 1 x so sprchovým kútom, 1 x s vaňou ), samozrejmosťou sú osušky a fén na vlasy, plnevybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedáleň a obývaciu izbu s krbom, bezpečnostný trezor, free WIFI, TV, SAT, CD a DVD prehrávač, stropné ventilátory a sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prvom poschodí a má súkromnú panoramatickú terasu so záhradným sedením.

Apartmán 4 – Apartmán pre 4 osoby, 95m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou ( 1 x spálňa s možnosťou oddeliť postele ), 2 x kúpeľňu so sprchovým kútom, osušky a fén na vlasy, plnevybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedáleň, obývaciu izbu s krbom, free WIFI, TV, SAT, CD a DVD prehrávač, sieťky proti hmyzu, stropný ventilátor a bezpečnostný trezor. Apartmán sa nachádza na prízemí, má 2 podlažia a disponuje súkromnou priestrannou terasou so záhradným sedením.

Apartmán 5 – Apartmán pre 4 osoby, 80m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou ( 1 x spálňa s možnosťou oddeliť postele ), 2 x kúpeľňu so sprchovým kútom, osušky a fén na vlasy, plnevybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedáleň a obývaciu izbu s TV, SAT, CD a DVD prehrávač, bezpečnostný trezor a stropné ventilátory. Samozrejmosťou sú sieťky proti hmyzu. Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 6 – Útulný štúdiový apartmán pre 2 osoby na prízemí vily, 40m2, 1 x spálňa s manželskou posteľou, 1 x kúpeľňa so sprchovým kútom, osušky a fén na vlasy, plnevybavenú kuchynku s umývačkou riadu s jedálenským kútom a obývacou časťou. Samozrejmosťou sú sieťky proti hmyzu, v tomto apartmáne však nie je TV.

 

Služby:

 • panoramatický bazén s miestom na slnenie (7 x 14 m, bazén je v prevádzke od mája do konca septembra)
 • lehátka, slnečníky a osušky pri bazéne (zdarma)
 • župany (za poplatok)
 • terasa so záhradným sedením a murovaným grilom
 • grilovacie uhlie a brikety (zdarma)
 • Internet (zdarma)
 • detské postieľky a stoličky na požiadanie (zdarma)
 • parkovisko (zdarma)
 • požičanie bicyklov (za poplatok)
 • upratovanie 3 x týždenne (zdarma)
 • možnosť špeciálnej výzdoby izby ( na požiadanie, za poplatok )
 • tradičná škola varenia (za poplatok)
 • možnosť degustácie vína a olivového olej (zdarma)
 • možnosť zakúpenia vína a olivových olejov
 • možnosť organizovania svadieb v krásnom prostredí
 • ovocná a zeleninová záhrada
 • možnosť objednať si tradičné toskánske obedy a večere ( 4 chodové menu s degustáciou 4 druhov vína )
 • domáce zvieratá nie sú povolené
 • babysitting na požiadanie (za poplatok)
 • možnosť využiť služby práčovne (zdarma, ak hostia zabezpečia prací prášok, inak za poplatok 5€)
 • možnosť objednania raňajok (10,00€ / talianske raňajky , 13,00€ / talianske raňajky + praženica, párky / dospelá osoba/deň )

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

 

Cena apartmánov zahŕňa: upratovanie, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie, prehliadku rodinného vinárstva a degustáciu vín, využívanie doplnkových služieb ako bazén, gril, free wifi a parkovanie.

 

Cena apartmánov nezahŕňa: miestnu daň – 1,50€ / osoba nad 14 rokov / noc, kúrenie, extra výmenu osušiek a uterákov.

 

Agroturizmo je v prevádzke od apríla do konca októbra.

Agroturizmo akceptuje pobyt na minimálne 4 noci.

 

Check in: 16.00 – 19.00 hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check out: do 10.00 hod.