• Popis

POPIS USADLOSTI

Toto nie je stredoveká kamenná vila na úpätí vinohradu, v akej zažijete nekonečný pokoj, ktorým dýcha oblasť Chianti. Rezidencia Marina sú moderné, veľmi svieže a neskutočne krásne apartmány s výhľadom do ligotajúceho sa prístavu s hojdajúcimi sa jachtami a poletujúcimi čajkami. Je majetkom známeho talianskeho módneho dizajnéra Salvatore Ferragamo, ktorý tu svojou citlivou umeleckou dušou dohliada na každý jeden detail (a ktorého tu počas víkendov môžete aj osobne stretnúť 🙂 )

 

Toto miesto je domovským prístavom milovníkov mora a motív mora tu nájdete v najmenších detailoch, farbách, ale najmä pri neopísateľnom výhľade z apartmánov.

 

Rezidencia Marina je akési malé mestečko s obchodíkmi, reštauráciami, kaviarničkami, rôznymi službami, jachtovým klubom, úžasným pool klubom, v ktorom zažijete veľa zábavy, ale aj oddychu pri dobrej hudbe, výbornom servise a gastronómii. V pool klube, do ktorého máte vstup zdarma, nájdete aj bazén (dokonca aj pre deti) a podávať sa tu budú i vaše raňajky. Ak by vás omrzel, pár krokov od vás je chutná malá pláž v zálive, kúsok ďalej rušné prímorské letovisko, ale aj historické dedinky a národné parky. Ja tu určite letujem a čo vy? 🙂

 

POPIS APARTMÁNOV

Rezidencia ponúka 29 apartmánov s veľkorysou rozlohou 45-123m2 pre 2-6 osôb, všetky s priestrannými terasami so záhradným nábytkom a výhľadom do maríny a na more tiahnuce sa za ňou. Apartmány sú zariaďované vzdušne, veľmi čisto, použité sú prírodné materiály, jemné odtiene mora a zeme, ktoré ma spolu s ich výhľadmi uchvátili na prvý pohľad. Všetky apartmány majú plnevybavenú kuchynku s jedálňou, obývaciu časť a sú vybavené TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizáciou, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy.
*Počas obdobia hlavnej sezóny (01. 06.-31. 09.) sú v cene ubytovania zahrnuté raňajky, ktoré sa podávajú na terase pool klubu, mimo hlavnej sezóny sú apartmány self-catering.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Apartmán typu 1 apartmány veľkosti približne 45-55 m2 s 1 spálňou s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a bidetom, obývačka so sofabed (180 x 160 cm), plnevybavená kuchyňa, priestranná terasa s lehátkami, slnečníkom a jedálenským stolom. Apartmány sú vybavené TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizáciou, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Tieto apartmány môžu mať priamy výhľad na prístav, čiastočný výhľad na prístav alebo na kopce tiahnuce sa za prístavom.

Apartmán typu 2 dvojpodlažné apartmány s veľkosťou približne 105 m2 pre 4-6 osôb, s 1 spálňou s manželskou posteľou, 1 priestranným loftom s manželskou posteľou, 2x kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a bidetom. Súčasťou apartmánu je plnevybavená kuchyňa, obývačka so sofabed (180 x 160 cm), dve priestranné slnečné terasy so záhradným sedením a lehátkami. Apartmány sú vybavené TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizáciou, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Tieto apartmány poskytujú krásny výhľad na prístav.

Apartmán typu 3 priestranné apartmány s veľkosťou približne 115 m2 pre 4-6 osôb s dvoma spálňami s manželskou posteľou, 1 alebo 2 kúpeľňami so sprchovým kútom, toaletou a bidetom, obývačkou so sofabed pre dve osoby (180 x 160 cm), plnevybavenou kuchyňou, jedálňou, veľkou slnečnou terasou so záhradným sedením a lehátkami. Apartmány sú vybavené TV SAT, DVD, free WIFI, klimatizáciou, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky, župan, kozmetická rada Salvatore Ferragamo a fén na vlasy. Tieto apartmány poskytujú krásny výhľad do prístavu.

 

Služby:

 • 2 bazény (6×8 m, hĺbka 1,2-1,4m, okrúhly bazén s priemerom 5,5m a hĺbkou 1,2m) v pool clube s lehátkami, príjemným sedením a slnečníkmi s výhľadom do prístavu (bazény sú v prevádzke podľa počasia, najčastejšie v období od 01. júna do 30. septembra)
 • Pool club s dvomi bazénmi a množstvom príjemného sedenia a lehátok, s výbornou reštauráciou s barom, kde si môžete dať výborné raňajky, ľahký snack počas dňa, obed/večeru, či drink
 • SPA, kde si môžete dopriať telové a tvárové ošetrenia (za poplatok)
 • free WIFI
 • súkromné parkovanie (zdarma)
 • spoločenská sála pre 40 osôb vhodná na meetingy, školenia alebo iné skupinové aktivity
 • raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania (v období 01.06-30.09.)
 • množstvo reštaurácií, kaviarničiek, obchodov, ktoré sú otvorené hlavne počas sezóny
 • pitná voda v apartmánoch
 • práčovňa/žehliace služby (za poplatok)
 • fitness centrum (zdarma)
 • babysitting na požiadanie (za poplatok)
 • domáce zvieratá sú vítané (poplatok 60,00€ za extra upratovanie apartmánu)
 • exkurzie loďou, lietadlom, helikoptérou (za poplatok)
 • kurzy plachtenia (za poplatok)
 • možnosť požičania motorových člnov (za poplatok)
 • kurzy taliančiny (za poplatok)
 • blízkosť pláží

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

 

Cena zahŕňa: raňajky (v období 01.06.-30.09.), denné upratovanie, uteráky/osušky/bazénové osušky, posteľná bielizeň, finálne upratovanie, voda, elektrina, využívanie doplnkových služieb ako bazén, fitness, detská postieľka/stolička pre dieťa na požiadanie, wifi, súkromné parkovanie, vstup do pool klubu.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€ / osoba nad 15 rokov / noc v období 01.05-30.09.

 

Rezidencia je v prevádzke od 01.mája (sezóna otvorenia závisí od počasia).

Rezidencia akceptuje ubytovanie aj na 1 noc.

 

Check in:
15.00 – 19.00 počas mája a septembra
15.00 – 20.00 počas júna
15.00 – 21.00 júl-august
15.00 – 18.00 október-december
(váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

 

Check out: do 10.30