• Popis

POPIS USADLOSTI

V srdci oblasti Chianti, neďaleko mestečka Barberino Val d´Elsa, kde sa časy minulé dokonale snúbia s prítomnosťou, kde sa cez usporiadané vinohrady vlnia olivové háje a božský pokoj lieči, nájdete stredovekú kamennú usadlosť MONSANTO, ktorej pôvod siaha až do 17. storočia. Priestory kamenného domca dýchajú históriou, výhľady do údolia sú nezabudnuteľne krásne a veľmi milá domáca Valeria nezabudnuteľný zážitok z chvíľ strávených tu len umocní.
*Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta (500m).

 

POPIS APARTMÁNOV

V usadlosti sa nachádzajú 4 izby pre 2 osoby. Štandardným vybavením izieb sú uteráky, posteľná bielizeň, minibar a wifi.

 

Double room (9-15 m2) –izba pre 2 osoby s vlastnou kúpeľňou vybavenou toaletou, bidetom a sprchovým kútom. Izby sa nachádzajú na prízemí alebo na prvom poschodí v hlavnej budove usadlosti. Niektoré majú samostatný vchod a malú samostatnú terasku. Štandardným vybavením izby sú uteráky/osušky, posteľná bielizeň, sieťky proti hmyzu, minibar a wifi.

 

Self-catering ubytovanie = V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním, vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Self-catering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena obliečok, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľnej bielizne, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Služby:

  • free WIFI
  • gril (využívanie zdarma, ale je potrebné si zabezpečiť uhlie)
  • parkovanie (zdarma)
  • stolný futbal a ping-pongový stôl v záhrade (zdarma)
  • možnosť absolvovať ochutnávku vína (za poplatok)
  • možnosť požičania bicyklov (za poplatok)
  • stolný tenis
  • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
  • domáce zvieratá sú vítané (zdarma)
  • denné upratovanie

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

 

Cena zahŕňa: uteráky a posteľná bielizeň, denné upratovanie, výmena bielizne 1 x za 5 dní, voda, plyn, elektrina, využívanie doplnkových služieb ako stolný tenis, gril, free wifi, parkovanie a nápoje z minibaru (okrem vína), uvítací raňajkový balíček, fľaša vína, voda

 

Cena nezahŕňa: miestna daň 1,50€/osoba/noc, finálne upratovanie 20€/osoba

 

Sezóna: usadlosť je v prevádzke od 1. apríla do 31. októbra

Minimálny počet noci: 3

 

Check in: 15:00 – 19:00 hod.

Check out: do 11:00 hod.