• Popis

POPIS USADLOSTI

Túto roztomilú mestskú vilu som náhodne objavila, keď som sa kúsok od nej kochala rozprávkovým západom slnka. „Palazzo“ pochádzajúce ešte zo 14. storočia sa nachádza na malom námestíčku v srdci historického centra Montepulciana a pešo sa za krátku chvíľu dostanete nielen k najobľúbenejším pamiatkam, ale aj na večeru či príjemné posedenie pri vínku. A viete, čo sa mi tu páči najviac? To, že sa tu cítite ako doma…že toto miesto má dušu. Izby, aj spoločné priestory sú zariaďované nielen z kvalitných materiálov, ale domáci rovnako dbali na toskánsku tradíciu a všetky miestnosti citlivo skrášlili milými doplnkami. Majiteľka je veľmi príjemná pani, ktorá vás s láskou privíta (nie obyčajne, ale vínom v ich enotéke), predstaví vám okolie a keďže žije v rovnakej vile, rada vám bude asistovať, ak budete čokoľvek potrebovať.

 

POPIS IZIEB

Na poschodí vily sa nachádzajú 4 izby a spolu sa sem zmestí len 9 osôb, čo je výborná správa pre všetkých milovníkov malých, intímnych miest s rodinnou atmosférou. Všetky izby sú ladené do príjemných prírodných odtieňov, zariadené kúskami z rodinnej zbierky starožitného nábytku a všetky poskytujú nádherné výhľady do romantického údolia Val D´orcia alebo Val di Chiana. Majitelia sa rozhodli zariadiť izby pre náročných klientov, čomu napovedá aj kvalitný obsah minibaru, kozmetika či kvalitné hypoalergénne matrace a posteľné prádlo. Všetky izby sú vybavené TV SAT, DVD, klimatizáciou/kúrením, telefónom, trezorom, uterákmi/osuškami, minibarom. Kúpeľne sú vybavené priestranným sprchovým kútom, fénom na vlasy, županmi a špeciálnou kozmetikou. Wifi pripojenie je nielen na izbách, ale i vo všetkých spoločných priestoroch.

 

Standard Queen – Do príjemných žlto-oranžových tónov ladená izba (14m2) pre 2 osoby s manželskou posteľou (160x200cm) s úchvatnými výhľadmi do údolia a na stredoveké hradby mesta, kúpeľňa (5,8m2) s priestranným sprchovým kútom, osušky, kvalitná kozmetika, župany, fén na vlasy. Štandardným vybavením izby je TV SAT, DVD, wifi, klimatizácia/kúrenie, telefón, trezor a minibar.

Standard King – Svetlá, do pastelovo-žltých tónov ladená izba (18m2) pre 2 osoby s manželskou posteľou z 19. storočia (180x200cm) s úchvatnými výhľadmi do romantického údolia Valdichiana, kúpeľňa (3,4m2) s priestranným sprchovým kútom, osušky, kvalitná kozmetika, župany, fén na vlasy. Štandardným vybavením izby je TV SAT, DVD, wifi, klimatizácia/kúrenie, telefón, trezor a minibar.

Superior – Priestranná izba (25m2) pre 2 osoby s manželskou posteľou z 19. storočia (180x200cm) s úchvatnými výhľadmi do údolí obklopujúcich mesto, kúpeľňa (5m2) s priestranným sprchovým kútom, osušky, kvalitná kozmetika, župany, fén na vlasy. Štandardným vybavením izby je TV SAT, DVD, wifi, klimatizácia/kúrenie, telefón, trezor a minibar.

Suita – Očarujúca priestranná izba (26m2) pre 3 osoby, v ktorej najviac rezonuje pamiatka čias minulých. Izba susedí s vedľajšou kaplnkou, očarí vás tu pôvodný kamenný oblúk za manželskou posteľou (190x200xm), gotický oblúk v kúpeľni, ktorý bol kedysi hlavným vchodom do kostola či nedávno objavená tajná izba, do ktorej sa dostanete úzkymi schodíkmi a nachádza sa tu posteľ pre 1 osobu (80x200cm). Kráľovská kúpeľňa (9,5m2) s priestranným sprchovým kútom, osušky, kvalitná kozmetika, župany, fén na vlasy. Štandardným vybavením izby je TV SAT, DVD, PC, wifi, klimatizácia/kúrenie, telefón, trezor a minibar.

 

Služby:

  • free WIFI
  • parkovanie (zdarma, 2 parkovacie miesta)
  • klimatizácia a kúrenie (individuálne nastaviteľné)
  • raňajky podávané formou bufetových stolov sú zahrnuté v cene ubytovania
  • enotéka (winebar) a bistro so širokou ponukou lokálnych aj svetových vín
  • práčovňa/sušiareň/žehliace služby (za poplatok)
  • možnosť degustácie vín
  • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
  • ubytovanie sa nachádza v historickom centre mesta s pešou dostupnosťou všetkých dôležitých monumentov a služieb

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

 

Cena zahŕňa: raňajky formou bufetových stolov, využívanie doplnkových služieb vily ako wifi, parkovanie, denné upratovanie, finálne upratovanie, energie, osušky/uteráky/posteľné prádlo.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€ / osoba nad 12 rokov / noc

 

Vila je v prevádzke v termínoch 17. 02.-20. 12. a 27. 12.-09 .01.

Vila akceptuje aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check in: 13:00 – 20:00 hod. (neskorší príchod môže byť spoplatnený)

Check out: do 11.00 hod.