• Popis

POPIS USADLOSTI

Predstavujem vám exkluzívnu súkromnú vilu Babeth! Vila, ktorú mi ukázala naša milá susedka, sa nachádza neďaleko mestečka a predsa dokonale ukrytá pred ruchom hlavných ciest v pokojnom olivovom údolí. Obrovská súkromná záhrada s pohodlným záhradným sedením, ktorá hrá všetkými farbami, panoramatický bazén a jacuzzi , gril, malé fitness, bicykle, záhradný domček so sedením…ideálne miesto na leňošenie pod toskánskym slnkom! Vila má veľkorysých 350m2, päť romantických spální (každá s vlastnou kúpeľňou), množstvo spoločenských miestností s krbom, dve plnevybavené kuchyne, vínnu pivnicu, práčovňu. Teplé pastelové farby, starostlivo vyberané doplnky a množstvo dreva a kameňa vyvolávajú pocit domova. K vile je možné prenajať si aj útulný loft pre 2-4 osoby, ktorý sa nachádza len pár metrov od vily v samostatnej kamennej vilke.
(Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta – približne 1,3km)

 

Hlavná kamenná vila sa rozprestiera na približne 350m2 viacerých úrovní poschodí. Prízemie je určené na stretnutia celej rodiny či skupiny priateľov, nájdete tu obrovskú jedáleň s krbom s výhľadom do záhrady, dve perfektne vybavené kuchyne s tradičnými terakotovými podlahami i stropmi, kamennými stenami ladené do príjemných pastelových odtieňov. Na prízemí sa nachádza aj viacero spoločenských miestností, kde môžete nerušene relaxovať pri televízii, dobrej knihe či pohári lahodného chianti. V prízemnej časti sa tiež nachádza romantická spálňa s vlastnou kúpeľňou a toaletou.

 

Na poschodí nájdete zvyšné štyri spálne, ktoré sú veľmi citlivo zariaďované v pastelových odtieňoch s dôrazom na detaily, každá zo spální má súkromnú kúpeľňu s toaletou. (Tri spálne s manželskou posteľou, jedna s oddelenými posteľami). Na pochodí tiež nájdete krásny salónik s dominantným krbom. Celé poschodie vily je vybavené klimatizáciou.

 

Romantický loft zariadený v rustikálnom štýle sa nachádza len pár metrov od hlavnej vily. Na jeho prízemí sa nachádza kúpeľňa a priestranná obývacia časť (s prísteľkou pre 1 dieťa) s krbom prepojená s plnevybaveným kuchynským kútikom. Na poschodí je romantická spálňa s kamennými stenami, terakotovým stropom, drevenou podlahou zariadená v príjemných prírodných farbách.

 

Vila je vybavená wifi pripojením, klimatizáciou, krbom, uterákmi/osuškami, fénom na vlasy, TV SAT, DVD, trezorom, práčkou, sušičkou, žehličkou a žehliacimi potrebami, stropnými ventilátormi a plnevybavenou kuchyňou.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Služby:

 • bazén ( 5 x 15m ) na krásnom panoramatickom mieste s elegantnými lehátkami so slnečníkmi, záhradným sedením a záhradným domčekom (bazén je v prevádzke od mája do konca septembra)
 • vírivka
 • free WIFI
 • gril
 • vínna pivnička
 • parkovanie (zdarma)
 • prenájom bicyklov (za poplatok)
 • súkromná záhrada s miestami na relax
 • babysitting na požiadanie (za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek
 • možnosť využiť služby súkromného kuchára (za poplatok)
 • malé fitness centrum (zdarma)
 • hry pre deti
 • vonkajšia murovaná pec na prípravu pizze
 • pitná voda vo vile
 • denné upratovanie

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

 

Cena zahŕňa: Posteľná bielizeň, uteráky/osušky (aj osušky k bazénu) a utierky do kuchyne, denné upratovanie, výmena uterákov/osušiek – 3 krát za týždeň, výmena posteľnej bielizne – 2 krát za týždeň, energie (okrem kúrenia a klimatizácie, ktoré budú vyúčtované pri odchode podľa skutočnej spotreby), využívanie doplnkových služieb ako bazén, gril, wifi, fitness, parkovanie, požičanie bicyklov.

 

Cena nezahŕňa: Finálne upratovanie (250€ za vilu a 120€ loft) – platba v hotovosti, kúrenie a klimatizáciu – budú vyúčtované podľa skutočnej spotreby (cena za týždeň sa pohybuje okolo 500€), miestna daň 1€/osoba nad 14 rokov/deň – prvé 4 dni pobytu, bezpečnostný depozit 1000€, ktorý bude vrátený pri odchode ak nebude pri kontrole vily zistené žiadne poškodenie – v opačnom prípade depozit prepadne, preddavok za energie 500€ – vyúčtovanie na konci pobytu, zapožičanie detskej postieľky (100€ / 7 nocí).

 

Vila je v prevádzke počas apríla – októbra.

Vila akceptuje ubytovanie na 7 nocí (sobota – sobota)

 

Check in: 15:00-18:00 hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check out: 08:00-10.00 hod.