• Popis

POPIS USADLOSTI

Vznešená usadlosť Campagna z 12. storočia ulahodí vašim očiam i duši každým svojím zákutím. Obrovská záhrada obklopujúca tri hlavné vily je zdobená sochami a fontánami, množstvom farebných kvetov a stromov, s krásnym bazénom a výhľadom do údolia s olivovými hájmi a na mestečko Sassetta. Nie je to však len jedinečné miesto, ktoré vytvára príjemnú atmosféru. Tú dotvára milý personál, famózna kuchyňa, v ktorej sa používajú prísady z tunajšej záhradky a farmy, kde staré „nonne“ denne pripravujú čerstvé domáce cestoviny, výborný servis a príjemné miesta na oddych v elegantnom salóniku vily či na jej slnečnej terase. A k moru to máte len necelých 16km 🙂
(Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta – 600m.)

 

POPIS APARTMÁNOV

Usadlosť je rozdelená do troch historických viliek, ktoré ponúkajú spolu 26 izieb rôznych kategórií a 1 apartmán. Izby sú zariaďované citlivou umeleckou dušou členov tejto rodiny, zdobené vzácnymi látkami z celého sveta, starožitným nábytkom, ktorý efektívne dopĺňajú chutné doplnky. Väčšina izieb má tradičnú terakotovú podlahu či strop s mohutnými drevenými trámami. Všetky izby sú jedinečné, tiež rôznej veľkosti vhodné pre páry i rodiny s deťmi. Izby majú vlastnú kúpeľňu vybavenú sprchovým kútom/vaňou, toaletou, bidetom, sušičom na vlasy a osuškami/uterákmi/bazénovými osuškami. Štandardným vybavením izieb je TV SAT, WIFI, telefón, trezor, minibar a sieťky proti hmyzu.

 

Izba 1 (18-20 m2) – príjemné izby stredných rozmerov s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a bidetom. Izby sú vybavené TV SAT, WIFI, telefónom, sieťkami proti hmyzu, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky/bazénové osušky a fén na vlasy. Niektoré izby majú malú súkromnú záhradu s príjemným sedením, niektoré izby sú vybavené klimatizáciou.

Izba 2 (25-30 m2) – príjemné izby väčších rozmerov zariadené v klasickom antickom štýle so vzácnymi tkaninami a elegantnými doplnkami. Mramorová kúpeľňa s vaňou, toaletou a bidetom. Izby sú vybavené TV SAT, WIFI, telefónom, sieťkami proti hmyzu, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky/bazénové osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať prístelku (185 x 80 cm). Niektoré izby majú malú súkromnú záhradu s príjemným sedením, niektoré izby sú vybavené klimatizáciou.

Junior suita (30-35m2) – priestranné izby, v ktorých sa stretáva komfort s eleganciou. Kúpeľňa s vaňou, toaletou a bidetom, honosná spálňa s manželskou posteľou. Suity sú vybavené TV SAT, WIFI, telefónom, sieťkami proti hmyzu, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky/bazénové osušky a fén na vlasy. Možnosť pridať prístelku (185 x 80 cm). Niektoré izby majú malú súkromnú záhradu s príjemným sedením, niektoré izby sú vybavené klimatizáciou.

Apartmán (45 m2) – priestranný apartmán s manželskou posteľou a jednou samostatnou posteľou v samostatnej spálni je ideálny pre rodiny s dieťaťom (určený pre max 3 osoby). V apartmáne sa nachádza plnevybavená kuchyňa, obývacia izba, moderná kúpeľňa s vaňou, toaletou a bidetom. Apartmán je vybavený klimatizáciou, TV SAT, WIFI, telefónom, trezorom a minibarom. Samozrejmosťou sú tiež osušky/uteráky/bazénové osušky a fén na vlasy. Apartmán má dve príjemné terasky so záhradným sedením.

 

SLUŽBY:

 • bazén s lehátkami (16x8m a hĺbka od 1,5-3,5 m), bazén je v prevádzke v období od polovice mája do polovice októbra
 • free WIFI (veľmi dobré vo všetkých vnútorných aj vonkajších priestoroch)
 • tenisový kurt (na syntetickej tráve, zdarma)
 • parkovanie (zdarma)
 • spoločenská sála pre maximálne 45 osôb vodná na svadby, meetingy, školenia alebo iné skupinové aktivity
 • klimatizácia (v niektorých izbách)
 • raňajky podávané formou bufetových stolov sú zahrnuté v cene ubytovania
 • reštaurácia priamo v usadlosti
 • pitná voda na izbách a apartmáne
 • práčovňa/sušiareň/žehliace služby
 • možnosť požičania bicyklov (za poplatok)
 • babysitting na požiadanie (12,00€ na hodinu)
 • domáce zvieratá sú vítané (malé plemená zdarma, stredné/väčšie za poplatok 6,00€ / deň)
 • možnosť absolvovať tradičnú školu varenia (za poplatok)
 • možnosť degustácie vína (za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • útulná spoločenská miestnosť s krbom, Tv a wifi
 • slabý až žiadny mobilný signál

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

 

Cena zahŕňa: bohaté raňajky formou bufetových stolov, využívanie doplnkových služieb usadlosti ako wifi, parkovanie, tenis, bazén, denné upratovanie, finálne upratovanie, voda, plyn, elektrina, osušky/uteráky/posteľné prádlo.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€ / osoba nad 11 rokov / noc v období 15.06.-15.09.

 

Vila je v prevádzke od marca do novembra.

Vila akceptuje aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check in: 14:00-21:00 hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check out: do 11:00 hod.