• Popis

POPIS USADLOSTI

Toto krásne ubytovanie som objavila, keď som sa kochala mestským palácom zo 16. storočia v čarovnom historickom centre Montepulciana, kde bola kedysi zhromažďovaná najväčšia zbierka etruského umenia. Privítala ma veľmi milá majiteľka Cinzia, ktorá sa spolu so svojim synom o hostí a celé ubytovanie s láskou stará a už vtedy som mala pocit, že toto bude miesto, ktoré by som vám rada predstavila. Nachádza sa tu len 5 priestranných izieb s vysokánskymi stropmi s majstrovským zdobením, ktoré sú pozostatkami dôb minulých. Autentický ráz Toskánska dopĺňa starožitný nábytok, miestnym majstrom kované postele, romanticky rozviate záclony či terakotová podlaha. Toto miesto je vhodné pre vás všetkých, ktorí neradi na svojich dovolenkách používate auto, pretože odtiaľto to máte skutočne pár krokov k najslávnejším monumentom, na nákupy či posedenie pri výbornom jedle a vínku. Gracciano je miesto, kde sa môžete cítiť ako doma aj v srdci Toskánska 🙂

 

POPIS IZIEB

Mestská vila Gracciano ponúka 5 priestranných a elegantných izieb v srdci historického centra Montepulciana. (Izba č. 1 má veľkosť 25m2, izba č. 2 35m2 a nachádza sa tu aj sofabed pre 1 osobu, izba č. 3 má 25m2, izba č. 4 33m2 a izba č. 5 veľkorysých 38m2 a rovnako sa tu nachádza aj sofabed pre 1 osobu). Útulne zariadené a svetlé izby majú free wifi, SAT TV (maličký), klimatizáciu/kúrenie, malú chladničku, rýchlovarnú kanvicu. V kúpeľni, samozrejme, nájdete osušky či fén na vlasy, všetky kúpeľne sú vybavené sprchovým kútom, toaletou a bidetom. Izby majú idylické výhľady do kamenných uličiek či na krásny kostol vedľa. Rodinná atmosféra a toskánska pohostinnosť dávajú tomuto miestu rozmer nezabudnuteľnej dovolenky.

 

Služby:

  • free WIFI
  • parkovanie neďaleko vily (zdarma)
  • klimatizácia a kúrenie (centrálne ovládané)
  • talianske raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania (v neďalekej kaviarni)
  • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
  • ubytovanie sa nachádza v historickom centre mesta s pešou dostupnosťou všetkých dôležitých monumentov a služieb

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

 

Cena zahŕňa: Talianske raňajky v neďalekej kaviarničke, využívanie doplnkových služieb vily ako wifi, parkovanie, denné upratovanie, finálne upratovanie, energie, osušky/uteráky/posteľné prádlo.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€ / osoba nad 12 rokov / noc

 

Sezóna od apríla do neskorej jesene.

 

Check in: 12:00 – 20:00 hod. (neskorší check-in je možný len v nevyhnutných prípadoch)

Check out: do 10.00 hod.