• Popis

POPIS USADLOSTI

Len 22km od renesančnej Florencie sa mimo rušných ciest na pôde starých Etruskov nachádza romantická vila Ilaria (organizáciou Slow Food zaradená medzi najlepšie agroturizmá v Taliansku), kde vám talianska nonna ponúkne domáce raňajky v rodinnej komornej atmosfére. Autentický zážitok! Vila je obklopená rozľahlým parkom s bazénom, nekonečnými olivovými hájmi, vinohradmi a lesmi. Na rozľahlom pozemku vily sa nachádza veľmi významné archeologické nálezisko – Etruská hrobka zo 7. storočia pr.n.l. Majiteľka vily žije v susedstve, je preto pre hostí kedykoľvek k dispozícii. Rada vás zavedie do svojej historickej vínnej pivnice a ponúkne vám ochutnávku vín z rodinnej produkcie.

 

POPIS IZIEB

Vila ponúka deväť romantických, veľmi útulne zariadených izieb s dôrazom na detaily.

 

Double room – Izba pre 2 osoby s manželskou posteľou a sedením s rozlohou 16-20 m2, kúpeľňa so sprchovým kútom,osušky a fén na vlasy, šatník, telefón, free WIFI stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu. Každá izba je zariadená veľmi citlivo a v jedinečnom štýle. 1x double room sa nachádza na prízemí (je vhodná pre telesne postihnuté osoby), 2 x double room sa nachádza na 1.poschodí.

Junior suite pre 2 osoby s manželskou posteľou, s pohodlným sedením a minibarom s rozlohou 25-30m2, kúpeľňa so sprchovým kútom, osušky a fén na vlasy, šatník, telefón, free WIFI, stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu. Každá junior suite je zariadená veľmi citlivo a v jedinečnom štýle. 1x Junior Suite sa nachádza na prízemí, 2 x Junior suite sa nachádza na 1.poschodí.

Suite2 pre 2-3 osoby s manželskou posteľou a možnosťou prísteľky pre 1 osobu (100 x 160 cm) v obývacej časti, s rozlohou 30-40m2, minibar, kúpeľňa so sprchovým kútom, telefón, stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu. Každá Suita je zariadená veľmi citlivo a v jedinečnom štýle. Suita 2 sa nachádza na prízemí a má súkromnú terasu so záhradným sedením.

Dvojpodlažná Suita pre 2-3 osoby s manželskou posteľou, príjemným sedením a možnosťou prísteľky pre 1 osobu (100 x 160 cm) na poschodí, s rozlohou 30-40m2, minibar, telefón, stropný ventilátor, sieťky proti hmyzu, kúpeľňa so sprchovým kútom. Každá suita je zariadená veľmi citlivo a v jedinečnom štýle. Táto Suita sa nachádza na 1.poschodí.

Cottage Junior villa – súkromná vila pre 4-5 osôb s rozlohou 55-60m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x kúpeľňa so sprchovým kútom, osušky a fén na vlasy, plnevybavená kuchyňa, obývacia izba so sofabed pre 1 osobu (100 x 160 cm), minibar, telefón, free WIFI, stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu, privátna terasa so záhradným sedením. Vila má 1 podlažie a bola veľmi citlivo zariadená v jedinečnom štýle.

 

Služby:

 • bazén s miestom na slnenie (17 x 7 m, bazén je v prevádzke od mája do konca septembra)
 • prenájom bicyklov (za poplatok)
 • súkromná záhrada
 • možnosť degustácie vína a olivového oleja (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia si vína a olivového oleja
 • škola varenia a pečenia (za poplatok)
 • možnosť zapojiť sa do zberu olív a vyrobiť si vlastný olivový olej (počas sezóny olivobrania – október až začiatok decembra, za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • bezplatné parkovisko
 • raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania
 • možnosť objednať si obedy a večere
 • možnosť návštevy významného náleziska Etruskej hrobky zo 7. storočia prnl
 • domáce zvieratá nie sú povolené
 • veľmi príjemná spoločenská miestnosť s TV, Wifi a servisom (počas dňa) v hlavnej vile
 • free WIFI

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

 

Cena apartmánov zahŕňa: raňajky, denné upratovanie, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free wifi a parkovanie.

 

Cena apartmánov nezahŕňa: miestnu daň – 1,50€ / osoba nad 14 rokov / noc.

 

Vila je v prevádzke od konca marca do začiatku novembra. Súkromná vilka – cottage je v prevádzke počas celého roka ako self-catering ubytovanie – možnosť objednania raňajok (12eur/osoba).

Vila akceptuje aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check in: 14.00 – 19.00 hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check out: do 12.00 hod.