• Popis

POPIS USADLOSTI

Krásna renesančná Vila Holland sa rozprestiera na pokojnom panoramatickom mieste mimo rušných ciest obklopená hustými lesmi, olivovými hájmi, vinicami a starými mohutnými cyprusmi. Ozdobou je romantický park s fontánami, neskutočnými záhradami, ružovými či levanduľovými záhonmi a umeleckými dielami, na jej pozemku sa tiež nachádza kaplnka z roku 1647. Lokalita je svojou panenskou prírodou a pestrou krajinou ideálna na rodinnú dovolenku, cykloturistiku či na trávenie pohodových chvíľ v pokojnom vidieckom prostredí.
(Z hlavnej cesty vedie k vile vidiecka príjazdová cesta.)

 

POPIS APARTMÁNOV

Vila Holland ponúka exkluzívne self-catering apartmány v romantickom prostredí. Všetky boli veľmi citlivo zrenovované a zariadené pod prísnym dohľadom BELLE ARTE, disponujú maximálnym komfortom. Apartmány sú vzdušné, majú tradičné podlahy z toskánskej terakoty, elegantné spálne s najkvalitnejšími matracmi a posteľným prádlom, mramorové kúpeľne. Veľmi štýlové kuchyne sú plnevybavené riadom a spotrebičmi najvyššej kvality. Obývacia izba je vybavená TV, rádiom, cd prehrávačom, satelitom a trezorom. Klimatizované sú iba priestory spální. Každý apartmán má súkromnú terasu so záhradným sedením a Weber grilom. Samozrejmosťou je posteľná bielizeň, osušky, fén na vlasy, free Wifi, sieťky proti hmyzu a krásne výhľady na okolité kopce Chianti.

 

Selfcatering ubytovanie – V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

 

Apartmán 1 – Apartmán pre 4-6 osôb s rozlohou 120 m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x mramorová kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 2 – Apartmán pre 2-4 osoby s rozlohou 80 m2, 1 x spálňa s manželskou posteľou, 1 x mramorová kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 3 – Apartmán pre 4-6 osôb s rozlohou 100 m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x mramorová kúpeľňa so sprchovým kútom, toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 4 – Apartmán pre 6-8 osôb s rozlohou 168 m2, 3 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x mramorová kúpeľňa (1 x so sprchovým kútom, 1 x s vaňou ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na prízemí.

Apartmán 5 – Apartmán pre 6-8 osôb s rozlohou 142 m2, 3 x spálňa s manželskou posteľou, 3 x mramorová kúpeľňa ( 1x so sprchovým kútom, 1x s vaňou, 1 x s vaňou a sprchovým kútom ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na 2 podlažiach.

Apartmán 6 – Apartmán pre 6-8 osôb s rozlohou 161 m2, 3 x spálňa s manželskou posteľou, 3 x mramorová kúpeľňa ( 2 x so sprchovým kútom, 1 x s vaňou ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na 2 podlažiach.

Apartmán 7 – Apartmán pre 2-6 osôb s rozlohou 114 m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x mramorová kúpeľňa ( 1 x so sprchovým kútom, 1 x s vaňou ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Apartmán sa nachádza na 2 podlažiach.

Vila 1 – Elegantná vila pre 5-7 osôb s rozlohou 150 m2, so záhradou s rozlohou 3000 m2, 3 x spálňa ( 2 x spálňa s manželskou posteľou, 1 x spálňa pre 1 osobu.), 2 x mramorová kúpeľňa ( 1 x so sprchovým kútom, 1 x s vaňou ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou, priestranná obývacia izba so sofabed pre 2 osoby (150 x 190 cm). Vila má 2 podlažia.

Vila 2 – Súkromná luxusná vila pre 10 osôb s rozlohou 300 m2, s ružovou záhradou, fontánou a súkromným bazénom 6x12m z travertínu, 5 x spálňa ( 4 x spálňa s manželskou posteľou, 1 x spálňa s oddelenými posteľami ), 4 x mramorová kúpeľňa ( 3 x so sprchovým kútom, 1 x s masážnou vaňou ), toaletou a bidetom, plnevybavená kuchyňa s jedálňou a elegantná obývacia izba, TV s plochou obrazovkou, satelit, DVD player, rádio, trezor.

 

Služby:

 • 3 bazény s miestom na slnenie a relax (6 x 12 m, 7 x 14 m, 8 x 14m, bazény sú v prevádzke od mája do septembra)
 • súkromný park
 • služby súkromného šéfkuchára (za poplatok)
 • bezplatné parkovisko
 • detské ihrisko
 • stolný tenis
 • možnosť organizovať svadby (vila má súkromnú kaplnku z roku 1647)
 • súkromný gril v každom apartmáne
 • požičanie bicyklov (za poplatok)
 • free WIFI
 • detské postieľky a stoličky (zdarma)
 • práčovňa a sušiareň (zdarma)
 • degustácie vín v blízkom rodinnom vinárstve
 • domáce zvieratá tu nie sú povolené
 • babysitting na požiadanie (za poplatok)

 

Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

 

Cena apartmánov zahŕňa: výmenu bielizne (1x týždenne) a upratovanie (2x týždenne), vodu, plyn, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako gril, bazén, free wifi a parkovanie.

 

Cena apartmánov nezahŕňa: miestna daň 1,50€/osoba nad 14 rokov/noc – maximálne 7 nocí, spotreba elektrickej energie, bezpečnostný depozit – 250€ v hotovosti, ktorý bude vrátený pri odchode ak nebude pri kontrole apartmánu zistené žiadne poškodenie – v opačnom prípade depozit prepadne.

 

Vila je v prevádzke od konca apríla do konca októbra.

Vila akceptuje len ubytovanie na 7 nocí (sobota-sobota).

 

Check in: 16.00 – 20.00 hod. (Váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check out: do 10.00 hod.