Sí Italy

Ubytovanie

Späť UBYTOVANIE

Vila Campoli

Mercatale Val di Pesa / oblasť Chianti
Kapacita Kapacita 6
Internet Bazén Zvieratá Nie Parkovanie Klimatizácia
Autobus 1,2 km
Vlak 23,9 km
Lietadlo 31,6 km
Mesto 1,2 km
Pláž 94 km
Nemocnica 6,5 km
Bankomat 1,2 km
Obchod 1,1 km
Pošta 1,2 km
Golf 15,3 km
Benzínka 2 km
Reštaurácia 2,6 km
Poloha v Toskánsku:
Mapa
Vzdialenosti
Pisa81 km
Florencia22 km
Arezzo86 km
Siena52 km
San Gimignano38 km
Volterra60 km

POPIS USADLOSTI

Na zvlnených svahoch prekrásnej vinárskej oblasti Chianti Classico, medzi olivovníkmi a vinohradmi sa nachádza luxusná historická vila z 12.storočia, ktorá v minulosti patrila známym šľachtickým rodinám z Florencie či Sieny. V 16.storočí bola vila renovovaná v renesančnom štýle a získala svoju romantickú podobu. Vilu obklopuje upravená botanická záhrada, súkromný park s krásnym bazénom, altánkom, veľmi elegantným zahradným sedením, lehátkami a slnečníkmi na príjemný relax v privátnom prostredí.

POPIS APARTMÁNOV

Táto romantická vila má dva selfcatering apartmány, ktoré sa nachádzajú na jej podlaží, a je tak vhodná pre maximálne 9 osôb. Oba apartmány sú veľmi priestranné, vzdušné, s tradičnou terakotovou podlahou, pôvodnými krbmi či stropom s drevenými trámami, citlivo vyberanými doplnkami, zariadené elegantným starožitným nábytkom. Apartmány majú priestranný balkón s krásnym výhľadom do súkromnej záhrady a na okolitú toskánsku panorámu. Hostia si tu môžu vychutnávať súkromie, pokoj a užívať si talianske “la dolce vita” naplno. Na prízemí vily so súkromným vchodom žijú jej priateľskí majitelia, ktorí sú svojim hosťom kedykoľvek k dispozícii.

Selfcatering ubytovanie - V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

Apartmán 1 - Exkluzívny apartmán pre 2 osoby s rozlohou 120 m2 s priestranným balkónom s výhľadom na panorámu Chianti. Mezonetový apartmán sa nachádza na poschodí vily (k dispozícii je výťah) a je klimatizovaný. Apartmán má na prízemí priestrannú obývaciu časť s pohodlným sedením, jedálňou a krbom (slúži ako dekorácia), kuchyňu plnevybavenú kvalitným riadom a spotrebičmi (chladnička, mraznička, umývačka riadu, sporák), z ktorej sa vstupuje na rozľahlý balkón. Na prízemí sa tiež nachádza spálňa s manželskou posteľou a krbom (slúži ako dekorácia), kúpeľňa s vaňou, toaletou a bidetom. Z obývacej izby sa po otvorenom schodisku vstupuje do mezonetovej časti, ktorá ponúka spálňu s manželskou posteľou, šatník, kúpeľňu so sprchovým kútom, toaletou a bidetom. Štandardným vybavením je free wifi, SAT TV v obývacej časti , trezor, dvd, fén na vlasy, osušky.

Apartmán 2 - Luxusný 3-spálňový apartmán pre 4 osoby s rozlohou 150 m2 s priestranným balkónom s výhľadom na panorámu Chianti. Mezonetový apartmán sa nachádza na poschodí vily (k dispozícii je výťah) a je klimatizovaný. Apartmán má na prízemí priestrannú obývaciu časť s pohodlným sedením, jedálňou a krbom (slúži ako dekorácia), kuchyňu plnevybavenú kvalitným riadom a spotrebičmi (chladnička, mraznička, umývačka riadu, sporák), z ktorej sa vstupuje na rozľahlý balkón. Na prízemí sa tiež nachádza romantická spálňa s manželskou posteľou a 1-lôžková spálňa, kúpeľňa s vaňou, toaletou a bidetom. Z obývacej izby sa po otvorenom schodisku vstupuje do mezonetovej časti, ktorá ponúka spálňu s manželskou posteľou a kúpeľňu so sprchovým kútom, toaletou a bidetom. Štandardným vybavením je free wifi, SAT TV v obývacej časti, trezor, dvd, fén na vlasy, osušky.

Služby:

  • bazén s miestom na slnenie a relax (7 x 14 m, bazén je v prevádzke od mája do septembra)
  • súkromný park
  • služby súkromného šéfkuchára (za poplatok)
  • bezplatné parkovisko
  • Free WIFI
  • klimatizácia (za poplatok)
  • detské postieľky a stoličky na požiadanie (zdarma)
  • domáce zvieratá nie sú vítané
  • vila nie je vhodná pre rodiny s deťmi (majitelia akceptujú len dospelých hostí)


Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

Cena apartmánov zahŕňa: vodu, plyn, eletrinu a využívanie doplnkových služieb ako bazén a parkovanie.

Cena apartmánov nezahŕňa: miestnu daň – 1,50€ / osoba nad 14 rokov / noc, poplatok za klimatizáciu/kúrenie – 15,00€ / apartmán / 1 deň, bezpečnostný depozit - 300€, ktorý bude vrátený pri odchode, ak nebude pri kontrole apartmánu zistené žiadne poškodenie - v opačnom prípade depozit prepadne, extra upratovanie na požiadanie (15€/hodina), finálne upratovanie (150€).

Vila je v prevádzke počas celého roka.

Vila akceptuje len ubytovanie na 7 nocí. (sobota-sobota)

Check in: 15.00 – 18.00 hod. (Váš neskorší príchod poprosíme nahlásiť vopred)

Check out: do 10.00 hod.

Späť UBYTOVANIE