Sí Italy

Ubytovanie

Späť UBYTOVANIE

Súkromná vila Casale

Lamole / oblasť Chianti
Kapacita Kapacita 10
Internet Bazén Zvieratá Parkovanie Gril Klimatizácia
Autobus 0,8 km
Vlak 39,7 km
Lietadlo 48 km
Mesto 0,8 km
Pláž 132 km
Nemocnica 10,4 km
Bankomat 9,2 km
Obchod 0,8 km
Pošta 9,2 km
Golf 25 km
Benzínka 9,9 km
Reštaurácia 0,8 km
Poloha v Toskánsku:
Mapa
Vzdialenosti
Pisa105 km
Florencia37 km
Arezzo82 km
Siena44 km
San Gimignano46 km
Volterra76 km

POPIS USADLOSTI

Za siedmimi horami a siedmimi dolami...“ - presne tak by som začala opis tejto čarovnej súkromnej vily, ktorá sa nachádza na nádhernom panoramatickom mieste mimo rušných turistických križovatiek pri malebnej dedinke Lamole ležiacej v srdci vinárskej oblasti Chianti. Vo vile sa pohodlne zmestí skupina 8-10 osôb, ktorí tu nájdu nielen idylický pokoj, rázovitú atmosféru toskánskeho kraja, krásne výhľady na rozľahlú panorámu, ale aj vysoký komfort, na ktorý domáci mysleli pri výbere aj toho najmenšieho detailu. A že vám priamo do vily môže prísť navariť stará talianska babička a len neďaleko vás sú jedny z najlepších rodinných vinárstiev na okolí, je už len povestnou čerešničkou na torte:)
(Z hlavnej cesty vedie k usadlosti vidiecka príjazdová cesta - 800m)

PRÍZEMIE: Priestranná obývacia časť s TV SAT, CD, DVD, prepojená s menšou obývacou časťou s romantickým krbom a jedálňou. Z obývacej časti sa prechádza do priestrannej rustikálnej kuchyne s malým krbom a jedálenským stolom (kuchyňa je plnevybavená: chladnička, mikrovlnka, umývačka riadu, sporák, toaster, kávovar, riady,...). Z kuchyne sa prechádza do práčovne s práčkou, sušičkou, potrebami na vešanie prádla, žehličkou, žehliacou doskou, nachádza sa tu aj malá spoločná kúpeľňa s toaletou a sklad. Vila je štandardne vybavená wifi, TV SAT, CD, DVD, klimatizáciou, uterákmi/osuškami/bazénovými osuškami, fénom na vlasy, plnevybavenou kuchyňou.

1. POSCHODIE: 2spálne s manželskou posteľou, každá s vlastnou kúpeľňou (sprcha, vaňa, toaleta, bidet)

2. POSCHODIE: 2spálne s oddeliteľnými posteľami, obe s vlastnou kúpeľňou (sprcha, toaleta, bidet)

Do spální možno pridať maximálne 2 prístelky vhodné pre deti.

Selfcatering ubytovanie - V Toskánsku predstavuje veľmi populárny typ ubytovania a znamená ubytovanie s vlastným stravovaním vo väčšine prípadov v apartmánoch s vlastnou kuchyňou alebo kuchynským kútom. Selfcatering ubytovanie neposkytuje denný servis vo forme upratovania. Upratovanie apartmánov a výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov je vo väčšine prípadov nastavená 1x počas týždňového pobytu, v niektorých prípadoch je to len výmena posteľného prádla, osušiek/uterákov 1x v priebehu týždňového pobytu.

Služby:

 • bazén ( 5 x 12m ) na krásnom panoramatickom mieste s lehátkami a slnečníkmi (bazén je v prevádzke od mája do konca septembra)
 • free WIFI
 • gril
 • parkovanie (zdarma)
 • možnosť absolvovať tradičnú školu varenia
 • súkromná záhrada s grilom a miestami na relax
 • práčovňa so sušičkou (zdarma)
 • babysitting na požiadanie (za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • domáce zvieratá sú vítané (zdarma)
 • klimatizácia (zdarma)
 • možnosť využiť služby súkromného kuchára (za poplatok)


Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a ja to musím akceptovať.

Cena zahŕňa: voda, elektrina, plyn, klimatizácia, finálne upratovanie, uteráky/osušky (aj k bazénu), požičanie detskej postieľky/stoličky, využívanie služieb vily ako wifi, parkovanie, bazén, gril.

Cena nezahŕňa: kúrenie (väčšinou potrebné iba v mesiacoch október – marec = 150€/týždeň), miestna daň (1,50€/osoba nad 14 rokov/noc), bezpečnostný depozit (900€ v hotovosti, alebo kópia kreditnej karty), ktorý bude vrátený pri odchode ak nebude pri kontrole apartmánu zistené žiadne poškodenie - v opačnom prípade depozit prepadne.

Vila je v prevádzke počas celého roka.

Check in: 16:00-19:00 hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check out: do 10.00 hod.

Späť UBYTOVANIE