Sí Italy

Ubytovanie

Späť UBYTOVANIE

Vila Gracciano

Montepulciano hist.centrum / provincia Siena
Kapacita Kapacita 12
Internet Zvieratá Parkovanie Klimatizácia
Autobus 20 m
Vlak 9 km
Lietadlo 128 km
Mesto 0 km
Pláž 116 km
Nemocnica 6,3 km
Bankomat 20 m
Obchod 40 m
Pošta 200 m
Golf 35,5 km
Benzínka 500 km
Poloha v Toskánsku:
Mapa
Vzdialenosti
Pisa194 km
Florencia112 km
Arezzo53 km
Siena66 km
Cortona34 km
Assisi89 km
Montalcino37 km
Pienza14 km
Lucignano27 km
Pitigliano82 km

POPIS USADLOSTI

Toto krásne ubytovanie som objavila, keď som sa kochala mestským palácom zo 16. storočia v čarovnom historickom centre Montepulciana, kde bola kedysi zhromažďovaná najväčšia zbierka etruského umenia. Privítala ma veľmi milá majiteľka Cinzia, ktorá sa spolu so svojim synom o hostí a celé ubytovanie s láskou stará a už vtedy som mala pocit, že toto bude miesto, ktoré by som vám rada predstavila. Nachádza sa tu len 5 priestranných izieb s vysokánskymi stropmi s majstrovským zdobením, ktoré sú pozostatkami dôb minulých. Autentický ráz Toskánska dopĺňa starožitný nábytok, miestnym majstrom kované postele, romanticky rozviate záclony či terakotová podlaha. Toto miesto je vhodné pre vás všetkých, ktorí neradi na svojich dovolenkách používate auto, pretože odtiaľto to máte skutočne pár krokov k najslávnejším monumentom, na nákupy či posedenie pri výbornom jedle a vínku. Gracciano je miesto, kde sa môžete cítiť ako doma aj v srdci Toskánska :)

POPIS IZIEB

Mestská vila Gracciano ponúka 5 priestranných a elegantných izieb v srdci historického centra Montepulciana. (Izba č. 1 má veľkosť 25m2, izba č. 2 35m2 a nachádza sa tu aj sofabed pre 1 osobu, izba č. 3 má 25m2, izba č. 4 33m2 a izba č. 5 veľkorysých 38m2 a rovnako sa tu nachádza aj sofabed pre 1 osobu). Útulne zariadené a svetlé izby majú free wifi, SAT TV (maličký), klimatizáciu/kúrenie, malú chladničku, rýchlovarnú kanvicu. V kúpeľni, samozrejme, nájdete osušky či fén na vlasy, všetky kúpeľne sú vybavené sprchovým kútom, toaletou a bidetom. Izby majú idylické výhľady do kamenných uličiek či na krásny kostol vedľa. Rodinná atmosféra a toskánska pohostinnosť dávajú tomuto miestu rozmer nezabudnuteľnej dovolenky.

Služby:

  • free WIFI
  • parkovanie neďaleko vily (zdarma)
  • klimatizácia a kúrenie (centrálne ovládané)
  • talianske raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania (v neďalekej kaviarni)
  • možnosť požičania detských postieľok (zdarma)
  • ubytovanie sa nachádza v historickom centre mesta s pešou dostupnosťou všetkých dôležitých monumentov a služieb


Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Cena zahŕňa: Talianske raňajky v neďalekej kaviarničke, využívanie doplnkových služieb vily ako wifi, parkovanie, denné upratovanie, finálne upratovanie, energie, osušky/uteráky/posteľné prádlo.

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€ / osoba nad 12 rokov / noc

Sezóna od apríla do neskorej jesene.

Check in: 12:00 – 20:00 hod. (neskorší check-in je možný len v nevyhnutných prípadoch)

Check out: do 10.00 hod.

Späť UBYTOVANIE