Sí Italy

Ubytovanie

Späť UBYTOVANIE

Vila Medici

Montepulciano / provincia Siena
Kapacita Kapacita 24
Internet Bazén Parkovanie Klimatizácia Reštaurácia
Autobus 1 km
Vlak 7 km
Lietadlo 70 km
Mesto 1 km
Pláž 80 km
Nemocnica 3 km
Bankomat 1 km
Obchod 1 km
Pošta 1 km
Golf 20 km
Benzínka 1 km
Poloha v Toskánsku:
Mapa
Vzdialenosti
Pisa190 km
Florencia132 km
Arezzo50 km
San Gimignano100 km
Siena65 km
Volterra115 km

POPIS USADLOSTI

Táto čarovná vila zo 16.storočia bola až do 19.storočia vidieckym sídlom váženej rodiny z Montepulciana. V roku 2000 ju odkúpili dvaja lekári, vášniví cestovatelia a rozhodli sa vilu prerobiť tak, aby spájala históriu, komfort a prírodné prvky v dokonalej harmónii. Táto elegantná vila je obkolesená prekrásnou záhradou, ktorá je rozmanitá ako celé Taliansko. Na cestičke k bazénu budete prechádzať cez olivový háj ozdobený voňavými kvetmi, v okolí vily vaše oči pohladí talianska záhrada s fontánou z bieleho travertínu a ružovou záhradou, či záhony s aromatickou levanduľou a rozmarínom. Obľúbeným miestom hostí je travertínový „infinity“ bazén s vírivkou na konci záhrady s prekrásnymi výhľadmi na vlniacu sa krajinu v okolí Montepulciana. Okrem sladkého ničnerobenia vás tu čaká rodinná reštaurácia, ktorá vás výborne nasýti počas celého dňa, môžete sa tiež zapojiť do tradičnej školy varenia, či ochutnať vínka v historickej pivnici vily. A aby som nezabudla, usadlosť poskytuje snové miesto na usporiadanie svadieb :)

POPIS APARTMÁNOV

Vo vile sa nachádza len 9 priestranných izieb a jedna samostatná cottage (malá vilka), preto je toto miesto vhodné pre tých z vás, ktorí hľadáte menšie, autentické miesta s intímnou atmosférou. Mňa očaril cit pre krásu, ktorá tu všade vládne. Každý jeden doplnok, látky, farby, maľby, či nábytok, to všetko bolo starostlivo vyberané a práve tieto detaily robia z tejto usadlosti miesto, kde sa budete cítiť ako doma.

Izba 1 (50 - 55m2) - Priestranné izby na prízemí pre 2- 4 osoby s veľkou obývacou izbou, spálňou s manželskou posteľou ( 200x190 cm), kúpeľňa s vaňou a sprchou. Samozrejmosťou vybavenia sú aj TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén, minibar, free WIFI. Niektoré izby majú aj izbu s poschodovou posteľou a súkromný balkón s výhľadom.

Izba 2 (35 - 55m2) - Priestranné izby na 1. a 2. poschodí pre 2 osoby s veľkou obývacou izbou, spálňou s manželskou posteľou (180x190 cm, 200x190 cm), kúpeľňa s vaňou. Samozrejmosťou vybavenia sú aj TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén, minibar, free WIFI. Niektoré izby majú aj dvojité umývadlo a sprchovací kút.

Izba 3 (37 - 45m2) - Príjemné útulné izby na 2. poschodí a mimo hlavnej vily pre 2-3 osoby, so spálňou s manželskou posteľou (180x190 cm, 200x190 cm), kúpeľňa s vaňou a sprchou. Samozrejmosťou vybavenia sú aj TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén, minibar, free WIFI. Niektoré izby majú aj izbu s poschodovou posteľou a súkromnou záhradou.

Cottage (70m2) - Súkromná vilka so záhradou na prízemí pre 4 osoby sa nachádza mimo hlavnej vily. Súčasťou je veľká obývacia izba s krbom, 2 x spálňa s manželskou posteľou (180x190 cm), 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom. Samozrejmosťou vybavenia sú aj TV, SAT, trezor, klimatizácia, fén, minibar, free WIFI, súkromné parkovisko.

Služby:

 • bazén (5 m x 15 m) v prevádzke od mája do októbra
 • veľká záhrada
 • free WIFI
 • možnosť využitia žehličky (zdarma)
 • bezplatné parkovisko
 • domáce zvieratá (malé plemená) povolené (zdarma)
 • raňajky (v cene ubytovania)
 • možnosť školy varenia (za poplatok)
 • možnosť degustácie vína (za poplatok)
 • možnosť degustácie oleja (zdarma)
 • možnosť zakúpenia vína a oleja
 • možnosť podieľať sa na výrobe vína a oleja (zdarma)
 • masáže (za poplatok)


Cenovú ponuku vám radi vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Cena zahŕňa: raňajky, vodu, plyn, elektrinu, kúrenie, použitie žehličky, denné upratovanie a výmenu uterákov, zapožičanie detskej postieľky, free wifi a parkovanie.

Cena nezahŕňa: miestnu daň 1,00€/osoba/deň

Usadlosť je v prevádzke od 01.04. do 31.10.

Minimálny počet nocí sú 2 bez preferencie príchodu a odchodu

Check in: 15:00 – 20:00 hod. (neskorší príchod oznámiť vopred)

Check out: do 10.30 hod.

Späť UBYTOVANIE