OCHUTNAJ TOSKÁNSKO S MARTINOM ZÁHUMENSKÝM
OCHUTNAJ TOSKÁNSKO S MARTINOM ZÁHUMENSKÝM
OCHUTNAJ TOSKÁNSKO S MARTINOM ZÁHUMENSKÝM
OCHUTNAJ TOSKÁNSKO S MARTINOM ZÁHUMENSKÝM
OCHUTNAJ TOSKÁNSKO S MARTINOM ZÁHUMENSKÝM

OCHUTNAJ TOSKÁNSKO S MARTINOM ZÁHUMENSKÝM

Termín:
27.03. (ST) – 31.03. (NE) 2019, 4 noci
Cena:
740,00€ / osoba v izbe typu Classic / pobyt
780,00€ / osoba v izbe typu Superior/ pobyt
Cena zahŕňa:
ubytovanie s raňajkami, bohatý zážitkový program s gurmánskymi zážitkami (viď program), denné upratovanie, energie, wifi, parkovanie, služby Sí,Italy.
Cena nezahŕňa:
miestnu daň – 1,50€ / osoba nad 14 rokov / noc (miestna daň sa hradí priamo v usadlosti)
Voľné miesta:
2

Ubytovanie

Baccetti je čarovné rodinné agroturizmo, ktoré vedú a o ktoré sa s láskou starajú srdečné sestry Beatrice a Francesca. Pôvod tejto rodinnej usadlosti, ktorá sa nachádza medzi mestami Florencia a Siena v prekrásnej oblasti Chianti len približne 18km od Florencie, siaha až do 14. storočia. Usadlosť sa nachádza v krásnom panoramatickom prostredí obklopenom vinicami a olivovými hájmi. Nádherné okolie a blízkosť historických miest robia z usadlosti ideálne miesto v srdci Chianti pre všetkých, ktorí túžia prebádať tento región.

Panoramatický bazén s výhľadom na okolité kopce s vinicami (v prevádzke od mája do septembra) a relaxačná masáž vám poskytnú dokonalý relax po dni strávenom objavovaním kultúrnych a historických krás Toskánska. Autentickým zážitkom je aj tradičná škola varenia, degustačné menu na terase usadlosti či ochutnávka vín a olivového oleja rodinnej výroby. Free wifi, detské ihrisko, hry pre deti, gril, požičovňa bicyklov, golfové odpalisko či tenisové kurty, v blízkosti usadlosti – do 3 km jazda na koni a do 20 minút jazdy autom nájdete historický golfový klub Ugolino či 9-jamkové ihrisko Montelupo. Rodinná atmosféra, fantastický servis…ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú zažiť autentickú toskánsku atmosféru!

Link: https://siitaly.eu/agroturismo-baccetti

 

Program

Deň 1.

***

16:00-19:00 hod. / Ubytovanie v čarovnej usadlosti Baccetti

19:30 hod. / Uvítacia hostina v malinkej a veľmi autentickej rodinnej trattorii A Casa Mia

(Individuálna doprava)

 

Deň 2.

***

08:30 – 09:00 hod. / Raňajky

09.30 hod. / Gurmánsky zážitok s Martinom Záhumenským! Vidíme sa v našej dedinke Mercatale (asi 900m od vás), kde deň odštartujeme s café a nákupom na trhoch a u miestneho mäsiara, ktorého Martin veľmi uznáva. Potom sa presunieme na neďalekú farmu úžasného farmára Michela. Michele spolu so svojou rodinou vyrábajú jedinečné olivové oleje, vínka a biomedy a na krátkej tour vám predstaví celú svoju farmičku. Po prechádzke vás v kuchyni bude čakať Maťo a ide sa variť 🙂 Po škole varenia nás čaká spoločný obed s ochutnávkou vín. To je krása!

(Individuálna doprava)

 

Deň 3.

***

08:30 – 09:00 hod. / Raňajky

10:00 – 14:00 hod. / Dnes sa presunieme do krásnej Florencie, po ktorej nás povodí naša perfektná sprievodkyňa Štěpánka, ktorá sa nesústredí len na nudné dátumy a fakty z dejín, ale aj na rôzne zaujímavosti, pikantérie a rovnako tak na gurmánske pôžitky tohto mesta. Zastavíme sa na našich obľúbených miestach a poochutnáme florentínsky streetfood:)
(Indviduálna doprava / Ochutnávky sú zahrnuté v cene pobytu)

V o  ľ n ý  p r o g r a m

 

Deň 4.

***

08:30 – 10:00 hod. / Raňajky

14:00 – 17:00 hod. / Dnes sa presunieme do lesov okolo mestečka San Miniato, kde nás už bude čakať Massimo zo známej hľuzovkárskej rodiny. Spolu so svojim psíkom nám ukážu ako sa hľuzovky hľadajú a vyrozprávajú nám všetky informácie o tejto tajomnej plodine, ktorá sa považuje za jednu z najdrahších na svete. Hádam aj niečo nájdeme, pretože po tour sa presunieme k Massimovi domov na malú ochutnávočku hľuzovky:)
(Individuálna doprava)

19:30 hod. / Rozlúčková večera…a aby sme ostali tematický, bude sa konať v mojej najobľúbenejšej rodinnej trattorii, ktorá varí prevažne z hľuzoviek…mňam:)

(Individuálna doprava)

 

Deň 5.

***

08:30 – 10:00 hod. / Raňajky

do 11:00 hod. / Check- out

 

*drobná úprava programu vyhradená

*cena platí pri obsadení izby 2 osobami

*pobyt si možno predĺžiť o ubytovanie s raňajkami na ľubovoľný počet nocí, o cene a dostupnosti sa prosím informujte na info@siitaly.eu

 

REZERVÁCIE&VIAC INFO na info@siitaly.eu