Referencie našich hostí

by admin

Jana Radošovská, Nové Zámky, 14.Júl 2020

Dlho som  rozmýšľala, čo vám napísať, pretože vám asi veľa ľudí ďakuje za organizáciu a super služby, pomoc pri pobyte… To všetko sme mali aj my a všetko bolo super, vaše dievčatá boli rýchle, profesionálne, naozaj sme nemuseli riešiť vôbec nič…
Chcela by som však vyzdvihnúť inú stránku vašej práce a služieb a to je to, čo vám klasická cestovná agentúra nedá….
Dáte ľuďom možnosť zažiť Toskánsko v jeho autentickej podobe, pretože ste jeho súčasťou, pretože tam žijete a poznáte tam každý kút 🙂 Viem to porovnať na vlastnej koži, pretože sme pred pár rokmi navštívili Toskánsko,  sami sme si bookli hotel, v hoteli sa spýtali na najlepšie reštaurácie v okolí a tipy na výlet, niečo sme napozerali na Tripadvisore… A dopadlo všelijako (napr. v Siene sme si sadli do reštaurácie s najkrajším výhľadom a dostali sme mrazenú pizzu (naozaj to čašník priznal že je z polotovaru :)))) odvtedy sa na tom dosť bavíme a nikto nám to neverí… Niekedy ešte dokáže pomôcť Tripadvisor, ale sú to hodiny práce a čítania recenzií a výsledok je 50/50.
Možno preto sme ďalšiu návštevu Toskánska odkladali, aj keď sme vo Florencii 1-2 x za rok, skončili sme radšej tam,  v našich overených reštauráciách…
Zážitok a pocit z týchto 2 dní je neporovnateľný, vami vybrané trattorie, presne podľa nášho gusta, autentické, domáce jedlo, vinárstva a tipy, tie miesta by sme ako turisti nemali šancu nájsť …
P.S. Váš booklet je ako zlato, ja by som  ho len tak zadarmo nedávala z rúk:)))
Ešte raz veľká vďaka a som presvedčená o tom, že to nebol náš prvý a posledný výlet do Toskánska s vami:)
Janka a Zsolti Bencsik

Jan Valenta, Praha, 09.Júl 2020

Ahoj Zdenko, Maťo a všichni ostatní,

Ještě jednou moc děkujeme za krásný výlet a těšíme se, až se zase uvidíme v Praze!
Přejeme Vám do léta všechno nejlepší a hodně skvělých hostů!
Díky moc moc moc a mějte se skvěle!
Honza

Vladimír Motovský, Marlengo, 12.Február 2020

Ahojte Si,Italy team

V prvom rade sa vám chceme poďakovať za peknú dovolenku.
Začnem pekne od začiatku🙂
Komunikácia bola od začiatku top. Konkrétne Kika je na správnom mieste, dostali sme odpovede na všetky otázky, plus som mal jedno extra želanie ako prekvapenie pre priateľku a kamaráta, ktoré vybavila k úplnej spokojnosti a boli aj slzičky😃 (od radosti samozrejme).
Čo sa týka ubytovania, bolo čisté a v krásnom prostredí.
Každý deň sme mali výlet do okolitých miest, ktorých dostupnosť autom je bez problémov, takže nuda určite nebola. Odniesli sme si veľa zážitkov.
Čo by som zmenil,vylepšil?
Asi aspoň raz osobný kontakt s niekym od vás, ale možno to nie je reálne (nevidím do „pozadia“) ale myslím si, že by to všetci ocenili, predsa osobný kontakt je osobný kontakt.
Negatívum?
Len to, že dovolenka rýchlo skončila😃
Keď to všetko zhrniem Sí,Italy je odporúčaniahodná. Kto chce zažiť Toskánsko je tu na správnom mieste.
Vám a celému tímu prajeme ešte veľa úspechov a veľa spokojných „TOSKÁNCOV“😃
ĎAKUJEME
Vlado,Lenka,Slavo a Zuzka.

Daniel Banič, Trnava, 22.December 2019

Milá Zdenka, Martin a celý tím Sí Italy,

veľmi pekne vám ďakujem za úžasný týždeň, ktorý sme u vás strávili ešte v septembri.
Taktiež vám ďakujem za krásny balíček a darček ktorý prišiel spolu s objednaním dobrotami.

Prajem Vám krásne sviatky a do nového roku veľa veľa spokojných klientov.

Radovan Bočan, Rakúsko, 04.December 2019

Ďakujeme za fantastický víkend, užili sme si to zase na 100%  a už sa tešíme čo si pre nás pripravíte nabudúce… 🙂
Rado a Petra Bočan

Kamila Zelinová, Bratislava, 21.November 2019

Ďakujeme veľmi pekne, ubytovanie bolo nádherné veľmi očarujúca usadlosť v perfektnej lokalite kde sme mali všade blízko a z okna sme mali perfektný výhľad na typickú toskánsku scenériu.
Jediné čo nás zaskočilo bol fakt, že na stránke aj v mailoch sme mali síce správnu adresu, ale názov ubytovania bol úplne iný :))) Na recepcii sme sa tiež opatrne pýtali či sme správne a či tu majú naše mená, samozrejme nakoniec všetko bolo ok 🙂
Všetky výletíky aj ochutnávky boli super, okrem degustačnej večere  v Luiano – prostredie aj nápad večere aj personál aj celé prostredie bolo čarovné, ale jedlo podľa nás priemerné :/ Ale zas sme boli dobrá partia a stretli sme tam aj známych, ale podľa opisu kto jedlo bude pripravovať a čo všetko nás čaká sme boli popravde sklamaní. Inak všetko ostatné bolo super, aj ochota poradiť nám a dať tip na rôzne reštiky v okolí a rezervácie bolo super, za čo veľmi pekne ďakujeme.
Celé to hodnotíme ako super zážitok celý pobyt, komunikáciu s nami a všetko ostatné, myslíme si že to robíte s láskou a aj váš katalóg ktorý sme pred príchodom dostali bol super precízne vypracovovaný, až nás to zaskočilo a povedali sme si, že waw, je za tým kus roboty, klobúk dole. Jediné čo nás mrzí je, že sa nám nepodarilo stretnúť a na chvíľočku pokecať pri kávičke, ale okolnosti to zariadili inak, nevadí možno nabudúce.
Rozhodne budeme tento pobyt cez vás odporúčať ďalej a v prípade ďalšej svadby v našom okolí pouvažujeme aj my o tom, že to niekomu dáme ako svadobný dar :)))
Pozdravujeme a prajeme kopec ďalších spokojných klientov
Kamila a Michal

Ľudmila Šúňová, Oslany, 09.November 2019

Počas celého týždňa sme veľa cestovali po okolí a spoznali krásne mestá aj úplne malé dedinky s úžasnou toskánskou atmosférou.

Naša prvá cesta viedla do Cinque Terre. Dedinky sme si prezreli z paluby lode. Tie výhľady boli neskutočné aj ľudia, ktorí sa posledný októbrový víkend kúpali na pláži. A nakoniec vynikajúca zmrzlina v dedinke Vernazza, zhodli sme sa s deťmi, že bola najlepšia počas pobytu a teda zjedli sme jej naozaj dosť.

Zaujímavé bolo múzeum Leonarda Da Vinciho v dedinke Vinci.

Námestie v San Gimignano malo pre nás tú správnu atmosféru a prívlastok toskánsky Manhattan mu právom patrí.

Siena a Florencia boli tiež jedinečné, plné usmiatych Talianov, ktorí si užívajú chvíle s priateľmi.

Najväčší dojem v nás zanechala dedinka Volpaia s čarovnou atmosférou a krásnym malým námestím, kde sme boli jediní turisti.

Bývali sme v agroturizmo Baccetti. Je to nádherná usadlosť. Užívali sme si posedenia na terase reštaurácie.

Toskánsko bol môj sen, vždy ma fascinovali krásne fotografie a dokumenty o tejto časti Talianska. V skutočnosti je však ešte

oveľa krajšie. Na našu dovolenku nám zostane veľa pekných spomienok.

Chcem sa veľmi pekne poďakovať Zdenke za úžasný pobyt aj za milé stretnutie pri kávičke. Je vidno, že svoju prácu robíš s radosťou a zo srdca. Veľmi oceňujem booklet, v ktorom sme našli všetky potrebné informácie a tipy na výlety.

Prajem všetko dobré, veľa spokojných klientov a dúfam, že sa do Toskánska ešte niekedy vrátime.

S pozdravom Ľudmila

 

Jana Schalber, Rakúsko, 08.Novembra 2019

Narýchlo sme sa rozhodli, že strávime pár jesenných dní v Toskánsku.

Pretože som hľadala ubytovanie ktoré by nám vyhovovalo, rozhodla som sa napísať Zdenke na istagram, kde ju už dlhšie sledujem.

Zdenka mi na to hneď odpísala, že má pre mňa apartmán A Casa Mia.

Organizácia prebehla na jednotku a my sme s radosťou docestovali.

Privítanie bolo veľmi srdečné, čo si ja vždy veľmi vážim.

Apartmán nesklamal, od začiatku sme sa cítili ako doma a hlavne naše deti, ktoré by tam najradšej ostali.

V celom dome je cítiť lásku pre detaily.

Zdenka nám veľmi pomohla s programom , čo si veľmi vážime a ďakujeme.

Nestihli sme navštíviť všetko, čo sme chceli a preto sa vrátime čoskoro znovu.

Zdenka máte veľké srdce.

Ďakujeme a dúfam, že sa uvidíme čoskoro.

Jana , Markus , Mia , Laura a Coco J

Peter Mekel, Šenkvice, 07.November 2019

Keď sme sa včera bavili o tých pár dňoch ktoré sme strávili s vami v Toskánsku, zhodli sme sa na tom, že zajtra by sme sa tam hneď vrátili.

Neviem to ešte presne zadefinovať, ale niečím to musí byť podobné Slovensku, lebo sa tam v podstate cítime doma. Beika síce tvrdí, že v minulom živote tam žila…

Všetko s vami bolo fajn, organizácia výborná (a hlavne no stres) a mne sa vždy páči, že nie všetko musí ísť presne podľa itineráru. Veľmi sa mi páčilo ako sme tam zastali s busom keď išli do Cinque Terre a dali sme si chlieb s tou salámou a kávu to bolo parádne. Izby kde sa nezamyká super, však to bolo vždy aj u nás na dedine.

Varenie a jeho výsledok výborný, Patrizia bola úžasná, jednoduchá, úprimná, nenáročná a hrdá na to odkiaľ je a kam patrí. Radi by sme jej poslali niečo z našej domácej produkcie.

Tak sa len tešíme kedy nám to vydá a prídeme zasa k vám

Majte sa pekne a pekný adventný čas vám prejeme

Marek Vargovčák, Košice, 04.November 2019

Ako vždy Toskánsko nesklamalo 🙂
Ešte raz ďakujeme za sprostredkovanie ubytovania v nádhernej usadlosti.
Všetko bolo fajn, ubytovanie príjemné, strava super.
Bohužiaľ nepodarilo sa nám stretnúť, keďže sme mali so sebou aj priateľov a program nabitý.
Chceli sme im ukázať čo najviac
Tešíme sa ale na najbližšie stretntie

Soňa Kallová, Pezinok, 03.November 2019

Chceli by sme sa vám veľmi pekne poďakovať za dar pobytu na takom krásnom mieste akým je usadlosť Baccetti. Som pomerne scestovaná ale musím povedať, že je to naozaj výnimočné miesto, idylicky vsadené do okolia. Izby sú citlivo umiestnené do starých obytných aj hospodárskych budov, kde netreba veľký pozorovací talent aby si človek všimol zladenie detailov starej usadlosti s modernými vymoženosťami pre ubytovaných. Je ideálne pre relax ale aj aktivity, ktoré robí Sí Italy.

Raňajky boli skvelé. Bolo vidno, že sa personál snaží každý deň o obmenu a tak sme počas 4 dní mali možnosť ochutnať okrem raňajkových „klasík“ aj rôznorodé invencie, ktoré sme naozaj ocenili (a potom sme na nich na iných miestach spomínali).

Taktiež personál na recepcii bol pri každej otázke či požiadavke naozaj veľmi pozorný, milý a ochotný. Snáď jediné, čo by som neohodnotila pozitívne, sú steny medzi izbami, ktoré sú takmer ako keby neboli (počuli sme každý detail, nie je príjemné nechtiac počúvať susedov v každom okamihu ich dovolenky). Náš kamarát Peter, ktorý bol s nami sa zas nevyspal veľmi kvôli večernému a potom aj skorému rannému ruchu v kuchyni.

Ďakujeme aj za víno, ktoré sme pri pobyte dostali ako pozornosť. Bez pohára Chianti k večeri by som si tento pobyt len ťažko vedela predstaviť 🙂

Večeru sme si na usadlosti dali len prvý večer. Bola výborná, aj keď na naše pomery cenovo trochu náročnejšia. Musím povedať, že ma dlhodobo fascinujú talianske jedlá, predovšetkým ich jednoduchosť a nečakané ale naozaj trefné kombinácie.

Mrzí ma, že sme sa nestretli. Väčšinu dní pobytu na usadlosti sme navštevovali historické pamiatky. Jeden deň sme si urobili peší okružný výlet z Mercatale, ktorý bol veľmi príjemný a v ten deň sme podvečer strávili na usadlosti a mali si možnosť obzrieť okolie. Nakoľko sa profesionálne venujem cestovnému ruchu a dlhé roky pracujem s Talianmi, s organizáciou našich aktivít a komunikáciou sme nemali problém.

Ešte raz vám veľmi pekne ďakujeme

Zuzana Jaščurová, Bardejov, 30.Október 2019

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať za príležitosť a výhru, ktorú ste nám umožnili a my sme tak mohli posledné dni stráviť v krásnom slnečnom Toskánsku.

Usadlosť bola úžasná, personál usmiaty, ústretový, nápomocný a vždy po ruke. Toskánsko je nádherný kraj, o čom sme sa znovu mohli presvedčiť aj vďaka krásnemu výhľadu, ktorý usadlosť ponúkala.

Jedlo bolo vynikajúce, aj keď sme nemali možnosť vyskúšať „večerné menu“, pri raňajkách sme si veľmi pochutili.

Vďaka Vášmu bookletu, z ktorého sme čerpali informácie, sme navštívili veľa menších mestečiek, ktoré majú taktiež svoje čaro, ale na úkor tých známejších a väčších niekedy na nich čas neostane. Navštívili sme aj domáce potraviny a zásoby vína a cestovín mame min. na celú zimu 😉 a z reštaurácií, Vami odporúčaných, sme odchádzali vždy s maximálne uspokojenymi a naplnenými chuťovými pohárikmi a očakávaniami.

Počasie nám veľmi prialo a bolo to krásne ukončenie letno-jesenných dní a z energie, ktorú sme nasali, čerpame stále a dúfam, že ešte aj dlho budeme.

Ako som už vyššie spomenula, vďaka Vašim odporúčaniam sme veľa precestovali a obdivovali všetky krásne mestečka, ktoré sme mali po ceste od skorého rána až do neskorého večera, častokrát až do noci, kedy sme sa vracali späť z našich výletov, príjemne unavený a tešiaci sa na ďalšie ráno a nové zážitky.
Navštívili sme aj pláž Rosignano Solvay, kde sme strávili príjemný letný deň s nohami zaborenými v bielom piesku 🏖️😊.
Okrem čudnej veľkej stonožky, ktorá nám behala po izbe 😄 a radiátora, ktorý v kúpeľni veľmi hrial a nepomohla ani klíma na schladenie, nemáme žiadne negatívne skúsenosti.

Ešte raz ďakujeme veľmi krásne, lebo takéto veci určite nie sú samozrejmosťou a s určitosťou viem, že Vaše služby a ponuky veľmi rada využijem pri ďalšom pobyte v Toskánsku.

Prajeme všetko dobré

Lucia Baranová, Pohorelá, 29.Október 2019

Celý pobyt od začiatku až do konca bol úplne fantastický a veľmi sme si to užili.

Počasie nám prialo.

Agroturizmo Baccetti je skvelá kombinácia tradičnej usadlosti a zároveň výborných služieb a výberu jedla. Najmä raňajky s výhľadom na vinice sme si neskutočne užívali.

Váš booklet bol skvelá pomôcka, podľa ktorej sme šli každý deň a všetky odporúčané reštaurácie (a že sme ich stihli navštíviť naozaj dosť 😊) boli kulinárskym zážitkom.

Veľmi odporúčame tiež návštevu rodinnej farmy Alfani a vinárstva Palombo.

Za týždeň sme pocestovali naozaj veľa miest a najviac náš očaril toskánsky vidiek a menšie mestečká.

Príroda všade navôkol je neskutočná.

Počas pobytu sme využili aj služby sprievodkyne Štepánky a bolo to skvelé.

Verím, že najneskôr o rok sa do Toskánska vrátime.

Ďakujeme za všetko

 

Katarína Radayová, Kalinovo, 29.Október 2019

Ďakujeme za výhru. Naša nádherná dovolenka v Toskánsku.

Aj touto cestou sa chcem poďakovať Zdenke Sí, Toskánsko za možnosť navštíviť toto rozprávkové prostredie a zažiť tú pravú Taliansku atmosféru.

Spievajúcich čašníkov, nádhernú vôňu prírody a nekonečny pokoj… 💫

Toskánsko sa nedá opísať. Treba zažiť ❤️

Dakujem ❤️ Sí, Toskánsko ubytovanie v Bacetti je nádherné, doslova ako rozprávka. Raňajky perfektné, naozaj si vyberie každý. Izby čiste, útulne, nič nebude chýbať.

Nie je nad pocit si večer sadnúť na lehátko s vínom ruke a vychutnávať si ten pokoj.

Ak váhate či navštíviť tuto oblasť tak odporúčame na 100%. Taliansko sme navštívili veľa krát ale Toskánsko prvý krát a musím povedať že je najkrajšie, nemá konkurenciu.

Ďakujeme 🥰❤️

Alexandra Danczi, Nové Zámky, 28.Október 2019

Pobyt Toskánska jeseň splnilo naše očakávania vo všetkých smeroch…

Všetky naše zmysli prežili skutočne čarokrásne zážitky a odporúčam aj pre tých, ktorí si chcú užiť dovolenku takmer osamote… „Samota“ v Toskánsku je jedinečná…..

Žiadna fotka, žiadny moment nedokáže zachytiť všetky tie vône, atmosféru, prírodu a pokoj ktorý nás obklopoval…

My sme si ju s manželom užili a spoločnosť domácich tiež Zdenky či Maťa boli nenúteným spríjemnením. 

Zdenka ďakujeme za všetko a srdečne ťa pozdravujeme ako i Maťa a želáme vám veľa veľa úspechov.

Samozrejme  plánujeme ďalšiu cestu do Talianska takže tešíme sa na Vás

Monika Palušáková, Bobrovec, 28.Október 2019

La dolce vita !
Môj v poradí už tretí výlet do Toskánska cez Zdenkin projekt bol opäť skvelý a bezproblémový.
Veľmi oceňujem flexibilitu a prívetivosť tímu Si Toskánsko, ktorý je pre Vás ochotný zariadiť skoro každé možné želanie :))
Veľkou pomocou v zorientovaní sa v Toskánsku je podľa mňa aj prepracovaný booklet, ktorý Vám Zdenka s tímom poskytne po zarezervovaní pobytu. V booklete nájdete všetky veľmi vzácne detaily ohľadne cesty a pobytu v Toskánsku. Nám tento zázrak veľmi uľahčil napríklad hľadanie najchutnejšej zmrzliny a vychutnávanie si obedíku v reštaurácii s prenádherným výhľadíkom.
Ďakujeme za sprostredkovanie zážitkov, ktoré su uložené hlboko v našich srdiečkach 🙂
Monika Palušákova, Liptovský Mikuláš

Katka Štrbáňová, Púchov, 22.Október 2019

Touto cestou by som sa vám chcela poďakovať za sprostredkovanie usadlosti, v ktorej sme boli ubytovaní.
Čo je škoda, že sme si jej moc neužili, lebo sme chceli spoznať a vidieť čo najviac.
Kuchyňa v usadlosti bola famózna, bolo cítiť, že každé jedlo bolo pripravované s láskou.
Čo nás moc neoslovilo bola Florencia. Možno bola chyba, že sme nemali sprievodcu. Za to Cinque Terre bolo úžasné. Čo nás ale prekvapilo, bol poplatok za turistický chodník. Prešli sme si trasu medzi dedinkami pešo.
Čo sa týka ubytovania, dostali sme izbu (č.8) na prízemí a mali sme rezervovanú na poschodí, ale vzhľadom na to, že sme sa v usadlosti príliš nezdržiavali, bolo nám to v podstate jedno.
Inak bolo všetko naozaj výborné, ale predsa to malo jednu chybu – bolo to krátke 🙂
Ešte raz vám ďakujeme
Katarína a Braňo

Beáta Gažová, Zeleneč, 13.Oktoóber 2019

Zdenka, veľké ĎAKUJEME patrí Vám aj celému tímu.

Od začiatku dojednávania  ubytovania bola výborná a bezproblémová komunikácia. Platilo všetko, na čom sme sa dohodli.

V Toskánsku nám bolo výborne. Skvelé ubytovanie v usadlosti, dokonalý booklet, podarilo sa nám za pár dní nasať úžasnú toskánsku atmosféru.

Toskánsko sme si užili od prvého dňa. Zažili sme za 6 dní to, čo by s bežnou CK nebolo možné. Navštívili sme mestá väčšie, ale  aj tie menšie Vami odporúčané.

Oči sa kochali pohľadom, chuťové poháriky ďakovali za degustačné zážitky.

Už teraz plánujeme toskánsku jeseň 2020.

Do skorého videnia Zdenka

Bea, Nora, Miška, Duško a  Milan

Eva Wolfová, Bratislava, 08.Október 2019

Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za fantastický pobyt.

Všetko bolo skvelé, majitelia veľmi milí, ochotní pomôcť. Usadlosť bola v nádhernom prostredí, jediná škoda, že raňajkovať vonku sa nám podarilo už len raz a takisto sme zvládli vonku len jednu večeru 🙂

Booklet od vás je fantastický, my chodievame na dovolenky sami, naštudujeme a ideme. Teraz, vďaka vám, sme nemuseli nič riesiť, nádherné výletné trasy a aj Veronika doporučila výborné jediace zážitky –  z nich bude môj muž čerpať minimálne do Vianoc. Hlavne Dario – to teda bolo niečo, toto by mala byť u každého povinná jazda 🙂
Výborná bola aj zážitková večera vo vinárstve, na to, že sme kvôli povinnostiam neboli na plnom pobyte, využili sme ten čas maximálne.
A stále nám nejde do hlavy, že sme vyhrali, že sme vďaka vám zažili Toskánsko a vlastne netušíme, ako sme doteraz mohli bez Toskánska byť.
Negatívne referencie nemáme žiadne, len samé pozitíva a teraz krásne spomienky
Ďakujeme a všetkých vás pozdravujeme
Eva a Dušan

Alexandra Račková, Bánovce nad Bebravou, 07.Október 2019

Už sme v plnom pracovnom nasadení, ale príjemný pocit z dovolenky stále pretrváva 🙂
Boli sme samozrejme spokojní, všetko bolo úžasné a boli sme na vínko a olej aj vo vami odporúčaných usadlostiach 🙂
Prajem všetko dobré a snáď ešte niekedy do Toskánska prídeme a stretneme sa.
Saša a Vojto