Andrea Mesková, Bratislava, 09.Október 2018

by Veronika Gašparíková

Ahoj Zdenka!

Chceli sme ti spoločne napísať, že veľmi pekne ďakujeme za celý itinerár, ktorý si pre nás pripravila, bol dokonale nastavený na to čo sme si predstavovali. Chceli sme vidieť samozrejme aj väčšie mestá ale zároveň aj zachytiť atmosféru malých mestečiek, ich vizuál, vôňu a ducha, ktorú nám aj samotný obyvatelia priniesli.

Ak mám hovoriť za seba, pre mňa bol najkrajší deň keď sme jazdili z jedného malého mestečka kde bola jedna reštaurácia a jeden kostol do ďalších s krásnou architektúrou a duchom stredoveku, je to pre mňa neopísateľné….a môžem povedať, že práve v Toskánsku som si stopercentne oddýchla od bratislavského stresu :)).

Čas, teda ten týždeň, ktorý sme strávili v Toskánsku bol ako prvý dotyk s touto oblasťou dostatočný, pre poznanie krajiny, ale určite by sme sa chceli do Toskánska vrátiť, a ako Tomáš povedal: „vedel by som si predstaviť žiť tu“ :).

Na záver by som to chcela zhrnúť len stručne. Boli sme veľmi potešení tvojim prístupom, od samotnej komunikácie pred dovolenkou, až do stretnutie s tebou, kde nám bolo až ľúto, že sme meškali, že sme s tebou nemohli pokecať ešte pri kávičke :). Itinerár, čo si nám „z brucha“ nastavila bol skvelý, a skoro nič sme nevynechali. Toskánsko sme si užili naplno :).

Ešte raz sa ti chceme poďakovať za tvoj čas a za výlety, miesta a reštaurácie ,ktoré si nám odporučila.. tie by sme nen

ašli v žiadnej knižke o Toskánsku.

Verím, že sa ešte stretneme v Toskánsku, a možno už s novým prírastkom :).

Dlho ešte budem myslieť na ten pokoj a pozitívnu energiu, ktorú nám Toskánsko prinieslo.

Ďakujeme

Andrea a Tomáš 🙂