Zuzana Bohmerová, Bratislava, 30.Júl 2018

by admin
Zuzana Bohmerová, Bratislava, 30.Júl 2018

Krásny deň Zdenka!

Ešte raz Vám chcem v mene celej našej rodiny poďakovať za nádherný dovolenkový týždeň.

Toskánsko sme vnímali nielen ako krajinu renesančných umelcov, zvlnených kriviek, nekonečných lánov biblických olivovníkov, ale najmä ako krajinu silnej inšpirácie a veľkej vášni k životu.

Stihli sme toho pomerne dosť – Florenciu, San Gimignano, Certaldo, Volteru, Monteriggioni, Sienu, Crete Senesi, Arezzo, Cortonu, Moltepulciano, Carraru, tiež množstvo úžasného jedla, prechádzky v olivovom háji v našom nádhernom ubytovaní. Veľmi sme ocenili aj prívetivosť a ochotu rodiny Alfani, ich služby a tiež včielky, bazén a kamarátske prasiatka, ktoré sme s dcérkou navštevovali snáď dva krát denne:).

Osobne by som sa znova najradšej vrátila na cintorín do Cortony (za živa:) a pozorovala večerné rande domácich, vo veku mojich starých rodičov.

Verím, že sa nám čoskoro podarí vrátiť sa do tejto krajiny a doobjavovať miesta, ktoré sme nestihli. Určite Vás aj nabudúce oslovíme a s radosťou a istotou odporučíme všetkým svojim priateľom.

Zo srdca Vám želám, nech sa Vám darí aj naďalej tešiť svojim proklientskym prístupom aj ďalších nadšených a zvedavých turistov.

Zuzana, Maťo a Olivka Bohmerovci