• Popis

POPIS USADLOSTI

Len 22km od renesančnej Florencie sa mimo rušných ciest na pôde starých Etruskov nachádza romantická vila Ilaria (organizáciou Slow Food zaradená medzi najlepšie agroturizmá v Taliansku), kde vám talianska nonna ponúkne domáce raňajky v rodinnej komornej atmosfére. Autentický zážitok! Vila je obklopená rozľahlým parkom s bazénom, nekonečnými olivovými hájmi, vinohradmi a lesmi. Na rozľahlom pozemku vily sa nachádza veľmi významné archeologické nálezisko – Etruská hrobka zo 7. storočia pr.n.l. Majiteľka vily žije v susedstve, je preto pre hostí kedykoľvek k dispozícii. Rada vás zavedie do svojej historickej vínnej pivnice a ponúkne vám ochutnávku vín z rodinnej produkcie.

 

POPIS IZIEB

Vila ponúka deväť romantických, veľmi útulne zariadených izieb s dôrazom na detaily.

 

Double room – Izba pre 2 osoby s manželskou posteľou a sedením s rozlohou 16-20 m2, kúpeľňa so sprchovým kútom,osušky a fén na vlasy, šatník, telefón, free WIFI stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu. Každá izba je zariadená veľmi citlivo a v jedinečnom štýle. 1x double room sa nachádza na prízemí (je vhodná pre telesne postihnuté osoby), 2 x double room sa nachádza na 1.poschodí.

Junior suite pre 2 osoby s manželskou posteľou, s pohodlným sedením a minibarom s rozlohou 25-30m2, kúpeľňa so sprchovým kútom, osušky a fén na vlasy, šatník, telefón, free WIFI, stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu. Každá junior suite je zariadená veľmi citlivo a v jedinečnom štýle. 1x Junior Suite sa nachádza na prízemí, 2 x Junior suite sa nachádza na 1.poschodí.

Suite2 pre 2-3 osoby s manželskou posteľou a možnosťou prísteľky pre 1 osobu (100 x 160 cm) v obývacej časti, s rozlohou 30-40m2, minibar, kúpeľňa so sprchovým kútom, telefón, stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu. Každá Suita je zariadená veľmi citlivo a v jedinečnom štýle. Suita 2 sa nachádza na prízemí a má súkromnú terasu so záhradným sedením.

Dvojpodlažná Suita pre 2-3 osoby s manželskou posteľou, príjemným sedením a možnosťou prísteľky pre 1 osobu (100 x 160 cm) na poschodí, s rozlohou 30-40m2, minibar, telefón, stropný ventilátor, sieťky proti hmyzu, kúpeľňa so sprchovým kútom. Každá suita je zariadená veľmi citlivo a v jedinečnom štýle. Táto Suita sa nachádza na 1.poschodí.

Cottage Junior villa – súkromná vila pre 4-5 osôb s rozlohou 55-60m2, 2 x spálňa s manželskou posteľou, 2 x kúpeľňa so sprchovým kútom, osušky a fén na vlasy, plnevybavená kuchyňa, obývacia izba so sofabed pre 1 osobu (100 x 160 cm), minibar, telefón, free WIFI, stropný ventilátor a sieťky proti hmyzu, privátna terasa so záhradným sedením. Vila má 1 podlažie a bola veľmi citlivo zariadená v jedinečnom štýle.

 

Služby:

 • bazén s miestom na slnenie (17 x 7 m, bazén je v prevádzke od mája do konca septembra)
 • prenájom bicyklov (za poplatok)
 • súkromná záhrada
 • možnosť degustácie vína a olivového oleja (za poplatok)
 • možnosť zakúpenia si vína a olivového oleja
 • škola varenia a pečenia (za poplatok)
 • možnosť zapojiť sa do zberu olív a vyrobiť si vlastný olivový olej (počas sezóny olivobrania – október až začiatok decembra, za poplatok)
 • možnosť požičania detských postieľok a stoličiek (zdarma)
 • bezplatné parkovisko
 • raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania (okrem Cottage Junior villa, ktorá je selfcatering)
 • možnosť objednať si obedy a večere
 • možnosť návštevy významného náleziska Etruskej hrobky zo 7. storočia prnl
 • domáce zvieratá nie sú povolené
 • veľmi príjemná spoločenská miestnosť s TV, Wifi a servisom (počas dňa) v hlavnej vile
 • free WIFI

 

Cena: 

Izba pre 2 osoby od 150€/ noc

 

*cenová ponuka závisí od typológie izby/apartmánu, počtu osôb a nocí, či sezóny. Radi Vám ju vypracujeme na základe vašich požiadaviek.

Postup pri rezervácii: Pri záväznej rezervácii posielame našim hosťom link na rezervačný formulár, ktorý klient vyplní online. Ak je rezervácia viac ako 90 dní pred nástupom na pobyt, hradí sa 50% záloha a zvyšok neskôr (90 dní pred príchodom). Ak je rezervácia 90 alebo menej dní pred príchodom, hradí sa 100% sumy za pobyt. Takto je to nastavené majiteľom a my to musíme akceptovať.

 

Cena zahŕňa: rady a organizácia pobytu od nášho zážitkového špecialistu, booklet s autentickými a užitočnými odporúčaniami vytvorený na základe Zdenkinho života v Toskánsku, prítomnosť majiteľky projektu v Toskánsku, ktorá je tu pre Vás, raňajky, denné upratovanie, vodu, plyn, elektrinu, finálne upratovanie a využívanie doplnkových služieb ako bazén, free wifi a parkovanie.

 

Cena nezahŕňa: miestnu daň – 1,50€ / osoba nad 14 rokov / noc.

 

Vila je v prevádzke od konca marca do začiatku novembra. Súkromná vilka – cottage je v prevádzke počas celého roka ako self-catering ubytovanie – možnosť objednania raňajok (12eur/osoba).

Vila akceptuje aj ubytovanie na 1 noc.

 

Check-in:  od 14:00 hod. do 19:00 hod. (váš neskorší príchod vás poprosíme nahlásiť vopred)

Check-out: do 12:00 hod.