by admin
NAUČÍME ŤA TALIANČINE POD TOSKÁNSKYM NEBOM
NAUČÍME ŤA TALIANČINE POD TOSKÁNSKYM NEBOM
NAUČÍME ŤA TALIANČINE POD TOSKÁNSKYM NEBOM
NAUČÍME ŤA TALIANČINE POD TOSKÁNSKYM NEBOM
NAUČÍME ŤA TALIANČINE POD TOSKÁNSKYM NEBOM
NAUČÍME ŤA TALIANČINE POD TOSKÁNSKYM NEBOM
NAUČÍME ŤA TALIANČINE POD TOSKÁNSKYM NEBOM

NAUČÍME ŤA TALIANČINE POD TOSKÁNSKYM NEBOM

Termín:
12.03. (UT) – 17.03.2019 (NE), 5 nocí
Cena:
750,00€ / osoba / pobyt
Cena zahŕňa:
ubytovanie s raňajkami, 12 aktívnych hodín taliančiny s famóznou lektorkou, zážitkový program s gurmánskymi zážitkami (viď program), energie, wifi, parkovanie, služby Sí,Italy
Cena nezahŕňa:
miestnu daň – 1,50€ / osoba nad 14 rokov / noc (miestna daň sa hradí priamo v usadlosti)
Voľné miesta:
8

Aj tohto roku zopakujeme tento veľmi obľúbený pobyt! S mojou neskutočnou učiteľkou taliančiny,  temperamentnou Slovenkou so srdcom Talianky sme si pre vás pripravili nezabudnuteľnú jazykovú dovolenku u nás v Toskánsku. Týchto 6 dní bude wow ako samotné Taliansko a taliančina, vášnivých ako sicílske vdovy, plných priateľstiev, chutí, vôní a smiechu. Tí, čo sa dlho obšívajú, že s taliančinou začnú tu získajú výborné základy, pokročilí sa posunú o krok ďalej, ale hlavne spolu zažijeme veľa krásnych zážitkov.

Pretože učenie nemá byť nuda, my budeme študovať na (podľa mňa) najkrajších miestach zeme, kde vlastne moderná taliančina vznikla a každý deň si svoje vedomosti aj vyskúšame na reálnych ľuďoch v autentickom prostredí.

Však ktorá z nás by si nechcela vedieť elegantne a s istotou objednať svoj obed u šarmantného talianskeho čašníka, že jo? Spomeňte si na Juliu Roberts, ako sa vo filme „Jedz, modli sa a miluj“ učila taliančinu a to známe „la dolce vita“ v Ríme s domácimi a ako sme sa každá na chvíľu zasnívali, že by sme to presne tak rady zažili aj my…teraz si ten sen môžte splniť s nami:)

 

Ubytovanie

Baccetti je čarovné rodinné agroturizmo, ktoré vedú a o ktoré sa s láskou starajú srdečné sestry Beatrice a Francesca. Pôvod tejto rodinnej usadlosti, ktorá sa nachádza medzi mestami Florencia a Siena v prekrásnej oblasti Chianti len približne 18km od Florencie, siaha až do 14. storočia. Usadlosť sa nachádza v krásnom panoramatickom prostredí obklopenom vinicami a olivovými hájmi. Nádherné okolie a blízkosť historických miest robia z usadlosti ideálne miesto v srdci Chianti pre všetkých, ktorí túžia prebádať tento región.

Panoramatický bazén s výhľadom na okolité kopce s vinicami (v prevádzke od mája do septembra) a relaxačná masáž vám poskytnú dokonalý relax po dni strávenom objavovaním kultúrnych a historických krás Toskánska. Autentickým zážitkom je aj tradičná škola varenia, degustačné menu na terase usadlosti či ochutnávka vín a olivového oleja rodinnej výroby. Free wifi, detské ihrisko, hry pre deti, gril, požičovňa bicyklov, golfové odpalisko či tenisové kurty, v blízkosti usadlosti – do 3 km jazda na koni a do 20 minút jazdy autom nájdete historický golfový klub Ugolino či 9-jamkové ihrisko Montelupo. Rodinná atmosféra, fantastický servis…ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú zažiť autentickú toskánsku atmosféru!

Link: https://siitaly.eu/agroturismo-baccetti

 

Program

DEŇ 1

12. Marec 2019 (Utorok)

14:00-19:00 hod. / Ubytovanie v čarovnej usadlosti Baccetti

19:30 hod. / Zoznámenie sa a uvítacia hostina priamo v reštaurácii našej usadlosti

 

DEŇ 2

13. Marec 2019 (Streda)

Začíname zľahka..

08:30-10:00 hod. / Raňajky

10:00 – 13:00 hod. / 1.lekcia taliančiny

Vo ľ n ý  p r o g r a m

 

DEŇ 3

14. Marec 2019 (Štvrtok)

08:30 – 10:00 hod. / Raňajky

10:00 hod. / Dnes sa budeme pohybovať po krásnom toskánskom vidieku. Pozrieme sa do slávneho vinárstva jednej šľachtickej rodiny, kde budeme mať tour po vinárstve a ochutnávku vín, pozrieme sa do lokálnej pražiarne kávy, kde sa v tento deň praží ostošesť a ochutnáme voňavé cafíčko z čerstvo upražených zŕn a náš malý výlet ukončíme poctivým obedom v mestnej rodinnej trattorii.

(Individuálna doprava)

16:00 – 19:00 hod. / 2.Lekcia taliančiny

 

DEŇ 4

15. Marec 2019 (Piatok)

08:30 – 09:00 hod. / Raňajky

09:00 – 12:00 hod. / 3. Lekcia taliančiny

15:00 – 18:00 hod. / Naša úžasná sprievodkyňa Štěpánka nás prevedie uličkami renesančnej Florencie a predstaví nám jej tajomstvá,

históriu či vtipné fakty z dejín.

(Individuálna doprava)

 

DEŇ 5

16. Marec 2019 (Sobota)

08:30 – 10:00 hod. / Raňajky

10:00 – 13:00 hod. / 4. Lekcia taliančiny

V o ľ n ý program

19:30 hod. / Rozlúčková večera v malinkej veľmi autentickej trattorii A Casa Mia, kde nás už bude očakávať jej majiteľ Maurizio

(Individuálna doprava)

 

DEŇ 6

17. Marec 2019 (Nedeľa)

08:30-10:00 hod. / Raňajky a cesta domov

 

 

REZERVÁCIE&VIAC INFO na info@siitaly.eu