Monika Bizovská, Kežmarok, 24.máj 2018

by admin

Drahé Sí Italy!

V prvom rade sa vám, ale všetkým chceme zo srdca poďakovať za všetko čo ste pre nás urobili! Uvedomujeme si, že to vôbec nebolo ľahké, ale patrí vám naše veľké ĎAKUJEM!

Podľa nás celé Sí Italy je skvelý nápad a my vás môžeme len ďalej odporúčiť!!! Nielen, že svoju prácu robíte skvelé, klobúk dole, ale vy to robíte od srdca a je to vidieť! Počas celej spolupráce s vami sme sa cítili nielen vypočutí, ale aj milo prekvapení od vášho nasadenia, ktoré neberieme za samozrejmosť!!!

Takže spoluprácu s vami si nevieme vynachváliť, keďže sme mali málo času bolo jasné, že sa to niekde odzrkadlí.. ale celkovo to nebol jeden prekrásny deň, ale skvelé dni, ktoré sme si neuveriteľne užili. Boli to dni plné lásky, smiechu, pohody a šťastia. Na svadbe sa plakalo smialo, proste sme sa bavili a užili si to 🙂

Čo sa týka ubytovania, to miesto je naozaj prekrásne, ten výhľad, západ slnka, no krása!

Počas svadobného dňa boli všetci veľmi milí a snažili sa nám náš deň spríjemniť.

Obrad bol super! Aj sa plakalo aj sme sa nasmiali, malo to svoje čaro!!! Ten chlapík bol taký správňak:)

Sviatočná večera bola skvelá! Christina bola veľmi milá, ochotná a veľmi nám chutilo. Všetci boli spokojní:) Aj dekorácia stola bola pekná! Milo nás prekvapila!!!

Ako ta byrokracia bola strašná, ale teraz už môžem povedať, že to všetko stálo za to! Už keď sme mali všetko vybavené, celé dni sme si užívali, veľmi rýchlo nám to zbehlo a už teraz spomíname s láskou aké krásne to bolo. Určite sme mali nezabudnuteľný deň, ktorý sa nám podaril uskutočniť len vďaka vám!!!

My vám za všetko ďakujeme, tešíme sa, že ste to s nami vydržali a želáme vám všetkým všetko len to najlepšie a určite o sebe budeme ešte počuť J Tešilo ma!

S láskou

Monika & Patrick